EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Yapamazsin canm receteyi doktor yaziyo recete olmadan alamazsin ilaci
İnşallah onlara gerek kalmaz he birde şimdi diyelim 8 embriyon var transfer günü 8 ide cozduruluyormu 1 transfer edilip geriye kalanlar tekrarını donduruluyor embriyologlar bilgi veriyormu aciklayici

Nevar sanki az yardımcı olsalar zaten dünya para veriyoruz herşeye onlara bari vermesek haklısın doktorun insafına kalmış

Kizlar sizin akintilarinizda artis varmi?Benim varda. Bide sanki gogsmde agri varmis gibi elleyince
Bende beyaz akıntı var. Süreklı bir ıslaklık hissediyorum. Yürüdüğümde başım dönüyor, gözümün önü kararıyor. Bugün duş aldığımda kasıkta ağrı oldu biraz bacağıma vuran. Ayakta fazla kalmamaya çalışıyorum.

Reactions: Z P
İnşallah onlara gerek kalmaz he birde şimdi diyelim 8 embriyon var transfer günü 8 ide cozduruluyormu 1 transfer edilip geriye kalanlar tekrarını donduruluyor embriyologlar bilgi veriyormu aciklayici
Canım ben doktorumdan bilgi almıştım ikişer ikişer dondurmuşlar bir tanesini de ayrı dondurmuşlar.

Transferden önce yapma canım 1 gün sonra yap o zamana kadar belli olur

Canim memorialde kime gidiyorsun. Timur beye mi murat beye mi bilge hanima mi ?

Hayir transfer edilecek olani cozuyolar cozulunce sorun cikarsa baska cözuyolar embriyolog transfer oncesi sana embriyo hakkinda bilgi veriyo canm

Reactions: Z P
Adaşım merhaba Benimde tek transferdi. 5.gün embriyosu kaset testte cikmadi 5. gün yapmistim bende. 6.gün kanda cikmisti 26.4 değer olarak. Kaset teste takilma ya yarin erken gebelik yap yada cuma kan ver.
Canim benim Allah razi olsun, insallah dedigin gibi olur, Cuma erken gebelik testi yapicam, bakalim insallaah hayirlisiyla pozitifi gorururum bende

2 kere çözdürülüp dondurulduktan sonra canlılığı yitiriyor diye duymuştum. O yüzden doktoruma sordum.

Hayir transfer edilecek olani cozuyolar cozulunce sorun cikarsa baska cözuyolar embriyolog transfer oncesi sana embriyo hakkinda bilgi veriyo canm
Bak kafam karıştı bana farklı söyledi merkezdeki bayan bana göre de öylesi mantıklı şaşırdım hatta hepsini cozduruyoruz diyince

Adaşım merhaba Benimde tek transferdi. 5.gün embriyosu kaset testte cikmadi 5. gün yapmistim bende. 6.gün kanda cikmisti 26.4 değer olarak. Kaset teste takilma ya yarin erken gebelik yap yada cuma kan ver.
Neden 5.gün kan verdiniz çok erken değil mi?
Transferden önce yapma canım 1 gün sonra yap o zamana kadar belli olur
Çatlatma iğnesini olalı 4 gün oluyor idrarda görünür sanki etkisi 10 günde geçiyor demişti burda kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…