EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Kızlar Doktor sadece lekelenme olduysa Yapacak bir şey yok diye sesli mesaj atmis korkulcak bisey yok heralde olsa soylerdi he
Benim 6.günü olmuştu.Ama kırmızıydı.Peçeteye gelmişti sadece.Doktorum yerleşme büyük ihtimal demişti.İçini ferah tut

Oh oh bana kızıp kendiniz gizli gizli oldu mu olmadi mi belirti var mi diye sıkılın oyle var mi

Ya senin belirtin var zaten bence pozitif canim hep içime öyle doguyor ayy simdi sen test yaptin ya cok korkuyorum ben..yapsam çıkmaz ki belirtim de yokkkkk bakmayın ben de cok takıyorum

Kızlar Doktor sadece lekelenme olduysa Yapacak bir şey yok diye sesli mesaj atmis korkulcak bisey yok heralde olsa soylerdi he
Canim ben kizimda 3 ay kanamadan yatan biri olarak söyleyeyim 1 2 minik damladan birsey olmaz agrin sancin da yok..dinlen cok hareket etme artarsa mutlaka şu proloton depot iğneden kullan ben 3 ay onunla durdum..ama oyle böyle değil adetin 2.gunu gibi olan kanamadan oldu sürekli..hic birsey olmadı cok şükür sağlıkla doğdu kuzjm..senin de oyle olacak insallah

Kızlar bir sürü sayfa olmuş, bana bildirim gelmiyor. Çok radyasyon almayayım diye okuyamıyorum. ogretmennhanim gitti galiba

Reactions: Z P
Insallah canim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…