EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Hic birsey olmaz kuzum uzun uzun dinletmiyor sana. Ama dinlemek istemezsen doktoraa deki sadece kalp atisini gormej istiyorum nasil atiyor hizli hizli o ara video cekinBunlar hep hatira olarak kaliyor. Ben canim sıkıldikca izliyorum
Yaa insallah nasip olur da goruruz peki ben sesi duymak istemiyorum dedigimde ayni alet nasil sadece atisini gosteriyor ki? Yani sesi duymak icin farkli bir frekans mi yolluyorlar

Benim de sizinle aynı gündü transferim 10 ekim bende perşembe günü muayeneye gidicem insalh keseleri görürüz insalh ama daha kalp atışı duyamayiz bence

Canim o da stres yapmistir bazen boyle durumlarda alttan almak lazim. Valla esim bana para gitti dese hakli adam. Benim birikimim vardi ama onunda cebinden yiyorum hep igneydi ilacti diye. Idare edicez birbirmizi. Insan kiriliyor evet ilgi bekliyor ama yok anam bacim ilk cocuktaki gibi olmuyor hic bisey

Kizlaar size piste olsa bisey sorucam
Bu tuvalet olayini nasil yapiyosunuz hicmi ıknmıyosunuz yani o is olmuyo ıknmadan
Benim bununla ilgili bir teknigim var yillardir kabiz oldugmda oyle yaparim. Simdi anlatiyorum hani bebekler ilk tuvaletlerini yapsinlar diye popolarina bastirirlar ya ben de kabiz oldugum zaman oyle yapiyorum ikinmama gerek kalmadan halloluyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…