EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Tebrikler canım ama doktoruna haber ver. Ben de doktoruma haber vermemiştim baya azarlandım küçük çocuk gibi çünkü hamilelik olunca ilaçlarda değişiklik yapıla biliyor. Ben climara forte bant kullanıyordum onu bıraktırdı. Pazartesi kan sonucum pozitifti ama doktoruma çarşamba söyledim yani aslında pazartesiden bantı çıkarmam gerekiyormuş

Yaa 3.gün embriyosu için hep böyle yorumlar alıyorum canım .Böyle duyunca çok mutlu oluyorum .Sen ne zaman idrar testi yapmıştın ?Kan sonucun kaç çıkmıştı ?
Ben iste 11. Gun hem idrar hem kan testi yaptirdim kanda 42 cikti idrada belli belirsiz bi cizgi cikti hatta sabah hic tuvaletimi yapmadan gittim kan verdim ilk idrarla test yapmak icin oncesinde yapmamistim test

Bizimde spermlerde sorun azosperm di 40 adet çıktı tedaviden sonra

Insallah kuzum insallah Yok canım yapmadm ama cok korkuyorum nasil gidicem oraya sende de olmus muydu bu korku
Ben de hic test yapamadim korkudan test gunune kadar. Sonucuma bile bakamadim esime sen bak demistim. Korku oluyor olmaz mi o kadar cok negatif sonuclar gorduk ki. Ama bu sefer farkli olacak sen de pozitifi goruceksin

Ben iste 11. Gun hem idrar hem kan testi yaptirdim kanda 42 cikti idrada belli belirsiz bi cizgi cikti hatta sabah hic tuvaletimi yapmadan gittim kan verdim ilk idrarla test yapmak icin oncesinde yapmamistim test
İnşallah benimde öyle çıkar canım 2 günde yükselir mi bilmiyorum

Kızlar yarın test günüm yerlesme kanaması lekelenme yaşamadan gebeligini öğrenen var mı bende öyle seyler olmadı ve yarın çok korkuyorum teste gidecegim icin kabuslar gördüm tüm gece
31 mart da transfer oldum 27 nisan da kanamam oldu o zamana kadar hıc kanamam olmadı hıc doktora da gıtmemıstım gıttıgımde kalp atısını bıle duydum
Herkeste yerlesme 12 gun ıcınde olmuyor anlayacagın kuzum ınsallah sende de var

Tebrik ederim. Sağlıklı ilerlesin İnşallah.❤

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…