EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Korkma canim ya benim esimde suruntu şeklinde verdi hic aci yok kaşıntı öksuruk hissi olusuyo dedi. Öyle göruldugu gibi bi zorlanma olmuyomus
Yaaa öylemi benimde arkadasma yapildi cok kotu almislar ornegi benimde korkum ondan sanirim

Yumurta aldirdiktan sonra ikinci adeti gecikmeli olan arkadaş var mi? Benim suan 19 gun gecikti. Bir de yumurta aldirdiktan sonra sıcak basması yaşayan var mi?saniye süren sıcak basmalari yasiyorum da

Benim transfer tarihim belli oldu 8 ekim kızlar, bugün kontrole gittim, her şey normal görünüyor dedi. 4. Gün bb embriyo transferi olacakmış bugün öğrendim.. inşallah tutar hayırlısıyla. Doktor istirahat önermedi normal yaşantınıza devam edin dedi.

Sen cok dinleme onu canim
Istirahat ediceksin ama saat basi evde yuruyusler yapicsksin put gibi yatmicaksin tabiki kalkip yemegini yiceksin oyle is filan yok sadece dinlenmek gibi otur uzan bol bol.

Yumurta aldirdiktan sonra ikinci adeti gecikmeli olan arkadaş var mi? Benim suan 19 gun gecikti. Bir de yumurta aldirdiktan sonra sıcak basması yaşayan var mi?saniye süren sıcak basmalari yasiyorum da
Fazla bir sure 19 gun gebelik testi yaptnz mi bazen dinlendirmede gebelik ogrenen oluyor

Benden 21 yum toplandi 16’si iyi kalitedeydi. 14 tanesi 3.gune ulasti. Devam edelim karari aldik 5.gune 9 tanesi geldi. Icinizi rahat tutun insallah rabbim saglikli embriyo nasip eder
Beni de bugün aradılar 2. gün bugün 10 embriyonun gelişimi aynı şekilde güzel devam ediyormuş 5. gune dondurmaya karar vermiş doktor inşallah çok azalmadan kalır embriyolar aminn inşallah Rabbim güzel sonuçlar nasip etsin inşallah herkese

1 ekim transfer oldum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…