EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Kızlar adet oldum bende bir iki saat önce .Ayın 2 sinde yani cuma gününü baz alarak Estrofeme başlayacağım , sabah da randevu alacağım ayın 14’üne ona göre transfer tarihi netleşecek bakalım .
Benim de 14'ünde kontrolüm O zaman belli olur transfer tarihim Hadi inşallah belki aynı gün oluruz🥰

Kızlar adet oldum bende bir iki saat önce .Ayın 2 sinde yani cuma gününü baz alarak Estrofeme başlayacağım , sabah da randevu alacağım ayın 14’üne ona göre transfer tarihi netleşecek bakalım .
Aynı zamanlara denk gelicez hakkımızda hayırlısı bende bu akşam başladım ilaçlara

Merhaba benden de 19 yumurta toplantı 17 si işleme alındı 10 tanesi döllenmiş bugün aradılar nasıl sizce 5. Güne ulaşan olur mu acaba? Heyecanla bekliyoruz 🤲
Benden 21 yum toplandi 16’si iyi kalitedeydi. 14 tanesi 3.gune ulasti. Devam edelim karari aldik 5.gune 9 tanesi geldi. Icinizi rahat tutun insallah rabbim saglikli embriyo nasip eder

benım dün 10.gundu yumurtam 16 mmdi rahım kalınlıgı 8.2 yarın ıcın tekrar kontrol verdıler hala bellı degıl transfer tarıhım ınsallah yarın bellı olur🤭🤲dogal sıklusta oluyor ılacsız ..ama rahmım tersmıs sıkıntı olmaz ınsallah🤲

X