EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

benım dün 10.gundu yumurtam 16 mmdi rahım kalınlıgı 8.2 yarın ıcın tekrar kontrol verdıler hala bellı degıl transfer tarıhım ınsallah yarın bellı olur🤭🤲dogal sıklusta oluyor ılacsız ..ama rahmım tersmıs sıkıntı olmaz ınsallah🤲
İlk denemeniz mi benımde doğal bugin 14. Günüm , en son 11. Gün kontrole gittim rahim kalınlığı 11 mm di bugün ne olacak bakalım

İlk denemeniz mi benımde doğal bugin 14. Günüm , en son 11. Gün kontrole gittim rahim kalınlığı 11 mm di bugün ne olacak bakalım
evet benımde dogal 10.gun 8.2 ıdı yarın tekrar gıdecem.Sız nerde tedavı gorıyosunuz aslında sızın ıyıymıs kalınlıkta gunu bellı olmadımı

EVET çok heycanlıyım rabbim son olsun inşallah hepimiz için benım ovulasyonum erken oluyormuş

İnşallah hepimiz için son olur inşallah heycanlıyım 😍🤲🏻 Yarın covid testi yaptırıcam mecburmuş 🙄
Alla alla benim merkezim oyle bisey soylemedi canim bi arkadastanda istememisler demekki merkeze gore degisiyo.
Heycanlanma desekte bos heycanlanicaksin😇

Alla alla benim merkezim oyle bisey soylemedi canim bi arkadastanda istememisler demekki merkeze gore degisiyo.
Heycanlanma desekte bos heycanlanicaksin😇
Benimde opu dan once kan testyle istediler ama tramsfer onceside isteyecekler mi ya suruntu seklinde mi alıyorlar insallah öyle degildir 😥

X