EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Kızlar yarın test günüm yerlesme kanaması lekelenme yaşamadan gebeligini öğrenen var mı bende öyle seyler olmadı ve yarın çok korkuyorum teste gidecegim icin kabuslar gördüm tüm gece 😔
Bende hiç lekelenme kanama vs olmadı. 8. günden beri kasik agrım var, sanki adet olacakmışım gibi ama kısa süreli oluyor. Icini ferah tut inşallah güzel haberi alırsın 😍

Evet aslında. İnsan kalp atısı duyunca Bi nebze daha rahatlıyor. Ben de hala diken üstünde sayilirim. Daha önce başima gelip kürtaj oldugum için halen tedirginim.
ben de bir öncekinde değerlerim falan çok güzel artarken kürtaj oldum. o yüzden çok korkuyorum.
o zaman herkese söylemiştim hemen şimdi kimse bilmiyor

ben de bir öncekinde değerlerim falan çok güzel artarken kürtaj oldum. o yüzden çok korkuyorum.
o zaman herkese söylemiştim hemen şimdi kimse bilmiyor
Aynen valla bende o zaman herkese söylemiştim. Bi de öyle durumda olumsuz şeyi açıklaması da çok üzücü oluyor sonra. İnşallah bi daha yaşamayız

Kızlar yarın test günüm yerlesme kanaması lekelenme yaşamadan gebeligini öğrenen var mı bende öyle seyler olmadı ve yarın çok korkuyorum teste gidecegim icin kabuslar gördüm tüm gece 😔
Benim de bu gecem hep kabusla geçti ama kabus da hamilelik belirtisi biliyor musun 😂😄
Şaka yapmıyorum, hormonların değişimiyle gebelik kabusları başlıyor. İleride yüksek sesten irkilme başlıyor. Güdüsel olarak bebeği korumak için anne sese bile duyarlı hâle geliyor. İnşallah yarın güzel haber alırsınız ❤️

Kizlarr :halay:bugun oynayarak geldim topige 😄 cok sukur bebegi gorduk bugun doktorum keseyi gordukten sonra progestan igneyi fitile cevirmisti daha dogrusu ben oyle istemistim ama onun pek etkisi olmamis bana progesteron hormonum dusmus kanamam o yuzden olmus tekrar igneye cevirdi bi sure daha igne kullancam ama olsun raziyim 9 ay bile kullanmaya dunku yasadiklarimdan sonra hepsine raziyim Rabbim hayirlisiyla kucagimiza almamizi nasip etsin hepimize🤲 hepinizede tesekkur ederim destekleriniz icin iyiki varsiniz 🥰🥰
Çok sevindim bebeğinin seninle olmasına 💞

Benim de bu gecem hep kabusla geçti ama kabus da hamilelik belirtisi biliyor musun 😂😄
Şaka yapmıyorum, hormonların değişimiyle gebelik kabusları başlıyor. İleride yüksek sesten irkilme başlıyor. Güdüsel olarak bebeği korumak için anne sese bile duyarlı hâle geliyor. İnşallah yarın güzel haber alırsınız ❤️
Ayy insallah canım yarın müjdeli haberimi paylaşırım buradan 🤲🏻😍😘 Rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın insallah yavrularımıza kavusuruz 🤲🏻🤲🏻💖💖

X