EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Kizlarr :halay:bugun oynayarak geldim topige 😄 cok sukur bebegi gorduk bugun doktorum keseyi gordukten sonra progestan igneyi fitile cevirmisti daha dogrusu ben oyle istemistim ama onun pek etkisi olmamis bana progesteron hormonum dusmus kanamam o yuzden olmus tekrar igneye cevirdi bi sure daha igne kullancam ama olsun raziyim 9 ay bile kullanmaya dunku yasadiklarimdan sonra hepsine raziyim Rabbim hayirlisiyla kucagimiza almamizi nasip etsin hepimize🤲 hepinizede tesekkur ederim destekleriniz icin iyiki varsiniz 🥰🥰
Cok sevindim , saglikla buyusun minik🥰🥰

Kizlarr :halay:bugun oynayarak geldim topige 😄 cok sukur bebegi gorduk bugun doktorum keseyi gordukten sonra progestan igneyi fitile cevirmisti daha dogrusu ben oyle istemistim ama onun pek etkisi olmamis bana progesteron hormonum dusmus kanamam o yuzden olmus tekrar igneye cevirdi bi sure daha igne kullancam ama olsun raziyim 9 ay bile kullanmaya dunku yasadiklarimdan sonra hepsine raziyim Rabbim hayirlisiyla kucagimiza almamizi nasip etsin hepimize🤲 hepinizede tesekkur ederim destekleriniz icin iyiki varsiniz 🥰🥰
Ama biz sana demistik 😍 hadi gozun aydin canim benim ❤

Ben fitili hic sevmiyodum zaten ilk denememdede fitil kullandim tutmadi ona bagliyorum artik bundada boyle olunca demekki yeterli gelmiyomus bana bide ikiser tane atiyodum 🤔
Dogrudur kuzum ben 2 aylik olana kadar kullanmisim sonra kapsul kullandim 3 ayima kadar. Bunda kanamam insaAllah olmazsa kapsule doner diye dusunuyorum.

Tebrik ederim canım. 😍 Çok sevindim. Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasib etsin. Darısı başımıza.

X