EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Kızlar yarın test günüm yerlesme kanaması lekelenme yaşamadan gebeligini öğrenen var mı bende öyle seyler olmadı ve yarın çok korkuyorum teste gidecegim icin kabuslar gördüm tüm gece 😔
Ee olmamasi daha guzel tabikide canim benim idrar testi yapmadinmi hic canim

Kızlar yarın test günüm yerlesme kanaması lekelenme yaşamadan gebeligini öğrenen var mı bende öyle seyler olmadı ve yarın çok korkuyorum teste gidecegim icin kabuslar gördüm tüm gece 😔
İnşallah bebeğin seninledir 🙏🏻 Stress yapma. 12ekim transfer tarihim pozitifi de geçen hafta gördüm. Ama hiç belirtim yok hiç birşekilde 1damla bile yada peteye silince bile kan olmadı. Akıntım bile yok. Oyüzden kendinizde belirti arayıp üzülmeyin

Yani annemde yasamamıs öyle seyler ama bizimki tup bebek ya acaba boyle lekelenmeler mi olması gerekiyor diye dusundum hic yapmadım testlerden yuzum gülmedi poztf hic almadgm icin uzak duruyorum
Anladim kuzum yinede sen bilirsin tabiki
.insaAllah guzel sonuclar alirsin. Yasamamak daha iyi emin ol canim😍

İnşallah bebeğin seninledir 🙏🏻 Stress yapma. 12ekim transfer tarihim pozitifi de geçen hafta gördüm. Ama hiç belirtim yok hiç birşekilde 1damla bile yada peteye silince bile kan olmadı. Akıntım bile yok. Oyüzden kendinizde belirti arayıp üzülmeyin
Insallah canım sende de olmadi mı cok sevindim o zaman yapısal bisi bu belirti bende de yok progestaninkileri saymiyorum cunku ilactan onlar...
Dilerim yarın yavrularımın benmle oldugunu öğrenirim 🤲🏻😍

• Beğen
Reactions: Z P
Canım teste gitmeden önce sadaka ver. Sadaka her tür belayı def eder. Yani kabus gördüm dediğin için söylüyorum.

İnşallah tutunuyordur. Bizede pozitif sonuç almak nasib etsin. Tüp bebekte yaşanan kimyasalları okuyup içime korku girdi. Bu ilk denemem olduğu için.
Ben de korkuyorum canim bundan önceki denemem kimyasal gebelik oldu aynen😢

Insallah pozitif haberlerimizi veririz hepimiz sagliklica kavuşuruz kuzularimiza🥰🥰

@Yasnaz canim tedavin hayırlı olsun bende gördüm çizgiyi🙈 tutunduysa ilk hafta öyle çıkıyor zaten benmde öyleydi🙈

X