EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Days comfort canım benim test .5 tanesini 35 TL ye aldım netten .Erken gebelik testi
yok kuzum erken dedigine inanma bence valla benim dedigim markayı al eczaneden insaAllah olan cıkacaktır. Ben testıme tekrar baktım hafif çizgi var hemde pembe. Suan sadece onda cıkar diger testlerde asla cıkmaz. cıkması için betanın 60 70 lerde olması lazım

Kızlar selamlar.. Benim 9. Gün değerim 259 çıkmıştı. Bugün 11.gün değer 602 ve daha 48 saat olmasına 4 saat varken verdim testi.. Niye böyle yüksek çıktıki.. Anlamadım.. Acaba bir sorun mu var.. Ben böyle şeylerden hiç anlamıyorum.. Değerlerden falan.. Benim 7 yaşında bir oğlum var onda hiç değer nedir bilmem.. O yüzden soruyorum kusura bakmayın olur mu 😊
Yok canım normal aralıkları benim de 11. Gün 1453 çıkmıştı tek embriyo, 8. Gün 190 dı değer aralıkları değişebiliyor.

Kizlar benim doktor döndü, leke eger acik pembeyse carsamba gununu bekleme yarin gel bakalim dedi. Bol bol sivi al ve dinlen dedi.
Yarin sabahtan gidicem🙏 Yarin esimin dogum gunu insallah keseyi de gorurum de esime veririm fotografini🙏🙏🙏
Hadi bakalım hayırlı haberlerle gel canım 🤲🏻💖😍

yok kuzum erken dedigine inanma bence valla benim dedigim markayı al eczaneden insaAllah olan cıkacaktır. Ben testıme tekrar baktım hafif çizgi var hemde pembe. Suan sadece onda cıkar diger testlerde asla cıkmaz. cıkması için betanın 60 70 lerde olması lazım
Kuzum bizim ilçede erken gebelik testi yok , 10 dan fazla eczane var ama yok Yani hep bebetime 😂

• Beğen
Reactions: Z P
Kizlar benim doktor döndü, leke eger acik pembeyse carsamba gununu bekleme yarin gel bakalim dedi. Bol bol sivi al ve dinlen dedi.
Yarin sabahtan gidicem🙏 Yarin esimin dogum gunu insallah keseyi de gorurum de esime veririm fotografini🙏🙏🙏
hadi hayırlı haberlerle gel kuzum hamileysen de bizi bırakıp baska topiklere hemen gidersen sana da bi püüü 😂😂

X