EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Bu aralar hep pozitiflerin kanamasi var allah yardimcimiz olsun😢😢 benim de aksam kirmizi akinti oldu, sonra pembe leke peceteye silince oldu ama sonra gecti. Doktora ulasamiyorum bu doktoru kesinlikle degistiricem zaten
Lekesi olup doktoruyla gorusebilen var mi😢
Ben görüştüm canım ilaç bilgisi verdi ama benımki hemen kahverengine döndü ilk gelen de kan gibi değildi sulu pembeydi doktor da kahve eski kan dedi pruloton günümdü zaten transferden itibaren haftada 1 yarım oluyordum bugünde yaptırdım iç çamaşırıma bulaşmıyor peçeteye sildikçe leke gibi geliyor çamur gibi doktor iyi veya kötü yorum yapmadı yarın 16.30 da gidicem kontrol edicek inşallah kötü bişey yoktur biz elimizden geleni yapıyoruz gerisi takdiri ilahi

Bendeki leke seklinde degildi canim lekeden korkma benmki bildigin butun camasirimi kaplamisti 😔
İnşallah bebeğin seninledir☺️ arkadaşlarinda dediği gibi devlet Hastanesi'nin ultrason cihazı ile ilgili olabilir 6+3 haftada kalp atışlarını duyanlar var ama ben devlet hastanesinde baktirdigimda duyamadi. Kalp atışını kan sulandırıcı ilaclarimizdan dolayı böyle kanamalar olabiliyormuş kanama olursa kan sulandiriciyi kesersin demişti doktorum inşallah yarın görürsün bebisini 🙏

Kizlar yardim :KK42: aksama dogru kanamam oldu bi uslaklik farkettim tuvalete gittigimde camasirim komple pembemsi kandi 😭😭 doktoruma ulasamadim hemsireyi aradim oda hemen arastirma hastanesine acile gitmemi tedavi gordugumu doktorumu falan soylememi istedi esim isteydi aglayarak aradim cagirdim onu o da cok telasli geldi eve 😭 gittik hemen ultrasondan baktilar keseyi gordu ama bebegi gormedi halbuki carsamba gunu kendi doktorum bebegide gormustu 😭😭😭 alttan muayeneyi kabul ediyomusun dedi etmedim proluton igne yaptilar serum taktilar eve geldik yarin sabah kendi doktoruma gitcem dua edin kizlar bebegimi kaybetmeyim cok kotuyum kendimi toplayamiyorum dua edin nolur 😭😭😭
Cihazları kötü olabilir canım korkma bugün bende yaşadım proluton durdurmuştur kanamanın dua etmekten ve sabretmekten başka bişey gelmiyor elimizden inşallah yavrun senınledir 🤲🏻🙏🏻

Ben görüştüm canım ilaç bilgisi verdi ama benımki hemen kahverengine döndü ilk gelen de kan gibi değildi sulu pembeydi doktor da kahve eski kan dedi pruloton günümdü zaten transferden itibaren haftada 1 yarım oluyordum bugünde yaptırdım iç çamaşırıma bulaşmıyor peçeteye sildikçe leke gibi geliyor çamur gibi doktor iyi veya kötü yorum yapmadı yarın 16.30 da gidicem kontrol edicek inşallah kötü bişey yoktur biz elimizden geleni yapıyoruz gerisi takdiri ilahi
Canim insallah hic.bir sey olmaz.Allahin izniyle.

6 yasinda gene tup bebekle olan bir kızım var ve hamileliğimi öğrendikten sonra 1 hafta içinde lekelenmem başladı gittikçe yoğunlaştı hatta bir gece korkumdan yataktan kalkamadım çiş yaptim sandım dusunki o kadar kanamam oldu hani adetin 2.gunu gibi...ve bu ara ara olacak şekilde 3 ay sürdü kesenin üstünde bi kanama alanı oluşmuştu ara ara yoğun kaniyordu kanarken bebeği de düşürme tehlikesi vardi ama olmadı cok şükür 3 ay proloton depot oldum ve rapor alıp yattım..hic bir şeyde olmadı 🙏🙏 dinlen is yapma proloton depot süper bir igne mutlaka yaptir..

Cok az az geliyor yoğun değil zaten Değil mi?

Yerleşme için daha çok erken bence, 3-4 günde olması gerekiyor diyorlar normalde. Ama inşallah dediğin gibidir 😃
Benim ilk denemem ve hem yumurt hem spermde kalite düşüklüğü olduğundan çok umudum yok aslında, herşeye hazır olduğumu düşünüyorum :)
Yerleşme 5.gün embriyosunda 48 saat içinde gerçekleşir diye okumuştum. Belki o yüzden bana da doktorum 3 gün yat demiştir.

Canim insallah hic.bir sey olmaz.Allahin izniyle.

6 yasinda gene tup bebekle olan bir kızım var ve hamileliğimi öğrendikten sonra 1 hafta içinde lekelenmem başladı gittikçe yoğunlaştı hatta bir gece korkumdan yataktan kalkamadım çiş yaptim sandım dusunki o kadar kanamam oldu hani adetin 2.gunu gibi...ve bu ara ara olacak şekilde 3 ay sürdü kesenin üstünde bi kanama alanı oluşmuştu ara ara yoğun kaniyordu kanarken bebeği de düşürme tehlikesi vardi ama olmadı cok şükür 3 ay proloton depot oldum ve rapor alıp yattım..hic bir şeyde olmadı 🙏🙏 dinlen is yapma proloton depot süper bir igne mutlaka yaptir..

Cok az az geliyor yoğun değil zaten Değil mi?
Saol canım inşallah 🤲🏻 Yoğum değil peçeteye sildikce kahverengi çamur gibi bi ara siyah ufak pıhtı gib geldi az az geliyor

Yerleşme 5.gün embriyosunda 48 saat içinde gerçekleşir diye okumuştum. Belki o yüzden bana da doktorum 3 gün yat demiştir.
Ya ama hepsinde kanama olmuyordur değil mi bak kizimi hic hatırlamıyorum ozaman yerleşme kanaması oldu mu olmadı mı...

Hic bisey farketmedim ben tuvalete gidince sok oldum😔 ya bilemedim oyle kabul ediyomusun alttan bakmayi diyince tehlikeli bi durimda o yuzden oyle diyo diye dusundum yok dedim
Bana korkma tup bebek oldugun icin bi sure alttan bakilicak zaten demislerdi ben hep alttan muayene olmustum canm neyse yarn doktorun muayene eder canm ama bebek duruyo bence hemen kotu dusunme

Kizlar yardim :KK42: aksama dogru kanamam oldu bi uslaklik farkettim tuvalete gittigimde camasirim komple pembemsi kandi 😭😭 doktoruma ulasamadim hemsireyi aradim oda hemen arastirma hastanesine acile gitmemi tedavi gordugumu doktorumu falan soylememi istedi esim isteydi aglayarak aradim cagirdim onu o da cok telasli geldi eve 😭 gittik hemen ultrasondan baktilar keseyi gordu ama bebegi gormedi halbuki carsamba gunu kendi doktorum bebegide gormustu 😭😭😭 alttan muayeneyi kabul ediyomusun dedi etmedim proluton igne yaptilar serum taktilar eve geldik yarin sabah kendi doktoruma gitcem dua edin kizlar bebegimi kaybetmeyim cok kotuyum kendimi toplayamiyorum dua edin nolur 😭😭😭
Üzülme canım. Belki karnından baktığı için bebeği görememişlerdir. İnşallah sağ salim kucağına alırsın. Rabbim büyük bol bol dua et.

X