EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Canım benım sebepsiz. Benımde aynı şekilde ilk yumurta toplandı 9 tane 3 tane 5. Gun emb olarak donduruldu 2. Toplamada 8 taneden 6 tane 3. Gun emb olarak donduruldu. Ekim adetımle transfer yapılcak hiç koydurmadım daha ne olacak bılmıyrm🤷🏻‍♀️ 5. Gune gelen emb kaliteleride onemli canım. Doktorun tutmama sebebine ne dıyo?
Bİ sebep söylemiyor canım 3. Negatif de o da çok üzüldü gebelik bekliyordum dedi rahim dışında 5 cm lik miyom var onuda sebep olarak görmüyor onun harici genetik test verdik daha önceden eşim dna hasar testi verdi karyotip verdik hepsi normal en son pıhtılaşma testi verdim o heterozigot çıktı ama o da çok sıkıntı değilmiş tutunmaya engel değil dedi bilmiyorum bu transferi naturel denicez dedi farklı olarak yarın kontrole gidicem hayırlısı

Cok iyi olmus canim bide bu sekilde deneyin benmde bos gebelik olmustu 2. Denemem bos gebelik icin embriyonun genetik hasarli olmasindan dolayi diyolar ama bilmiyorm insallah budefa bebeklerimizi göruruz❤🤲
Peki bu defa embriyolarınızda genetik inceleme yapıldı mı? Bizim 3 düşüğümüz olduğu için doktorum ilk tüp bebek denemesi olmasına rağmen şansa bırakmayacağız genetik incelemeye göndereceğiz dedi. 5 adet 5. Gün embriyom ngs incelemeye gitti. 3 tanesi sağlıklı geldi

Benim eşimmazospermi o yuzden belki 10 yumurtamın 10 u da giderdi 5. Güne. Yumurta tek başına 3 gün götürüyor diğer son 2 günde spermin etkisi çok. 3.güne kadar 0 yumurtam gitmişti 5.günde 6 tane kaldı sperm iyiyse inşallah sizinde gider
Benim eşimde azospermi mikrotese oldu ve çok şükür çok sayıda sperm çıktı. Bende de pko var. İnşallah 5. güne ulaşırlar sabırla bekliyoruz :KK36:

Peki bu defa embriyolarınızda genetik inceleme yapıldı mı? Bizim 3 düşüğümüz olduğu için doktorum ilk tüp bebek denemesi olmasına rağmen şansa bırakmayacağız genetik incelemeye göndereceğiz dedi. 5 adet 5. Gün embriyom ngs incelemeye gitti. 3 tanesi sağlıklı geldi
Hayir canm.embriyolar dondurulmadan once yapiliyor o islem ama benim ilk denemem oldugunda doktorum oyle bisey onermemisti cunku hic hamile kalmadim simdi bu denememde tutmazsa sifirdan baslicaz ve ozaman genetige gonderilcek

Kızlar adet oldum bende bir iki saat önce .Ayın 2 sinde yani cuma gününü baz alarak Estrofeme başlayacağım , sabah da randevu alacağım ayın 14’üne ona göre transfer tarihi netleşecek bakalım .

X