EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Eki Görüntüle 2710378

Kizlar gölgeyi goruyosunuz dimi kameradan golge olarak cikiyo ama aslinda pembe cizgi😊
Var dimi bugun 5. Gunum bu sekilde cikmasi cok normal daha yeni idrara karisiyo 2 gun sonra tekrarlicam ozaman daha belirgin olur sanirim Eki Görüntüle 2710380
screenshot_20201025-093748_gallery-jpg.2710381

Hayırlı olsun cok sevindim canım 🥰🤲🏻

Saol canım doktou kan sulandırıcıyı kes dedi proluton vurulucam bugün bide endol diye bi hap makattan uygula dedi yarın çağırdı doktorum bakacak bakalım umarım biley olmamıştır sende kasık ağrısı da olmuşmuydu
Bende sancı olmuştu canım bildiğin böyle bıcak saplarcasına. Vajinal jelimi yapıyordum tam yatağa uzandım yapmak için bir şey saplandı nefes alamadım zorla yapıp on dakika bekledim geçti. Sonra uyudum gece lavaboya uyandım kıpkırmızı kan ben pıhtı atmıştım canım kanama alanım yoktu. 12 saat içinde önce kahverengiye dönüp sonra tamamen kesildi. Proluton çok müthiş bir iğne onu sürekli vuruldum ben 12. Haftaya kadar prolutex sonra ona geçtik. Haftada 1 gün vuruldum. 32. Haftaya kadar. İkiz gebelikte önlem amaçlı veriliyor. İyiki vuruldum diyorum 38. Haftanın ortasında doğum yaptım. 37+3 te o iğnenin büyük etkisi olduğunu düşünüyorum.

Hayırlı olsun cok sevindim canım 🥰🤲🏻
Allah razi olsun canim insallah devami gelir dua et🤲
Kanaman varmis korkma ben klozete oturmustum afedersin tuvaletimi yapar gibi kan akmisti hemen acile gttim kese duruyodu saglikliydi kan sulandiriciyi kes istirat et demisti doktorum sende o sekilde yap bi progestan vuruldum gecmisti kanamam icini ferah tut cok normalmis

Canım benim 5+5 haftalıkken sadece kese görmüştüm. Lekelenme vardı bir gün sonra parçalar düştü. Bebek düştü sanıp ilaçlarımı kestim. 6+5 gittiğimde kalp atışını duyunca, o kadar kanamadan sonra yerinde olduğunu görünce şoka düştüm. Kasığıma dokunamıyordum ağrıdan Pembe ve kahverengi lekelenme kırmızı kanamaları olup sağlıklı kavuşanlar çok.
İnşallah bişey yoktur canım 🤲🏻 Çok tedirgin oldum

Bende sancı olmuştu canım bildiğin böyle bıcak saplarcasına. Vajinal jelimi yapıyordum tam yatağa uzandım yapmak için bir şey saplandı nefes alamadım zorla yapıp on dakika bekledim geçti. Sonra uyudum gece lavaboya uyandım kıpkırmızı kan ben pıhtı atmıştım canım kanama alanım yoktu. 12 saat içinde önce kahverengiye dönüp sonra tamamen kesildi. Proluton çok müthiş bir iğne onu sürekli vuruldum ben 12. Haftaya kadar prolutex sonra ona geçtik. Haftada 1 gün vuruldum. 32. Haftaya kadar. İkiz gebelikte önlem amaçlı veriliyor. İyiki vuruldum diyorum 38. Haftanın ortasında doğum yaptım. 37+3 te o iğnenin büyük etkisi olduğunu düşünüyorum.

Çok şükür canım inşallah rabbim banada nasip eder 🤲🏻

Kızlar yardımcı olun lütfen bugün 5+1 olduk 2 tane kese gördük henüz kalp atışı duymadık. Sabah uyandığımda peçeteye açık renkli sulu kan gibi geldi kasık ağrımda var sonra peçete koyduğumda kahveremgisydi korkuyorum böyle bişey yaşayan oldu mu şimdide kahverengi geliyor
Evet kuzum bende yasamistim. 6.ci haftadada gelmisti 5.ci haftadada gelmisti. Simdi.doktorun sana prulot deport vurdurmasi lazim. Birde kalp atisi icin ck erken 😊 acile de gidebilirsin ben gitmistim 1 gece yatmistim orda

Evet kuzum bende yasamistim. 6.ci haftadada gelmisti 5.ci haftadada gelmisti. Simdi.doktorun sana prulot deport vurdurmasi lazim. Birde kalp atisi icin ck erken 😊 acile de gidebilirsin ben gitmistim 1 gece yatmistim orda
Evt aynen prolotuno transferden itibaren haftada 1 kullanıyordum hatta bugün günü kullanıcam kahverengiye döndü ilk gelen de tam kan gibi değildi sulu açık pembe renkliydi inşallah iyilerdir canım 🤲🏻🙏🏻

• Beğen
Reactions: Z P
Evt aynen prolotuno transferden itibaren haftada 1 kullanıyordum hatta bugün günü kullanıcam kahverengiye döndü ilk gelen de tam kan gibi değildi sulu açık pembe renkliydi inşallah iyilerdir canım 🤲🏻🙏🏻
Evet kuzum.sen stres etme suan iyilerdir bunlar.cok.normal😍😍

Saol canım doktou kan sulandırıcıyı kes dedi proluton vurulucam bugün bide endol diye bi hap makattan uygula dedi yarın çağırdı doktorum bakacak bakalım umarım biley olmamıştır sende kasık ağrısı da olmuşmuydu
İnşallah hiçbir şey olmaz. Kese büyürken etrafında kılcal damarları çatlatabiliyormuş. İnşallah öyle bir şeydir

X