EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Kandan yapılıyo canım. Bilmiyorum tek basına sebep olabılır mi ilk muayenede görulen yumurta sayısı döllenme falan cok onemli embrıyonun genetık acıdan saglıklı olması sonra rahımın kabullenmesınde etkılı bir olay bu
Embriyolarıma hep kalite dedi doktorum rahimdede problem yok 3 negatifim var 😞 bağışıklık serumunu sordum sıcak bakmıyor doktorum kanıtlanmış değil dedi bakalım 5 ekimde dondurulmuş transfer olucam inşalalh son olur

Bende 30 yasındayım☺ Tüplerin tıkalı olması buyuk bi sorun degıl tüp bebekle hemen halledılıyor aslında normal yolla olmuyor sadece. Kaç yumurtan cıktı kaçı döllendı canım?
Aa ne güzel aynı yaştayız senın sorunun ne canım 2 defa yumurta toplandı bugüne kadar işkinde 10 yumurta 4 tanesi 5. Güne ulaştı 2. Toplamada 11 yumurta 2 tanesi 3. Gün olarak transfer edildi 2 tanesi 5. Güne bekletilip donduruldu 5 ekimde dondurulan 2 embriyo transfer edilecek inşallah 🤲🏻 Sende durumlar nasıl ?

Aa ne güzel aynı yaştayız senın sorunun ne canım 2 defa yumurta toplandı bugüne kadar işkinde 10 yumurta 4 tanesi 5. Güne ulaştı 2. Toplamada 11 yumurta 2 tanesi 3. Gün olarak transfer edildi 2 tanesi 5. Güne bekletilip donduruldu 5 ekimde dondurulan 2 embriyo transfer edilecek inşallah 🤲🏻 Sende durumlar nasıl ?
Canım benım sebepsiz. Benımde aynı şekilde ilk yumurta toplandı 9 tane 3 tane 5. Gun emb olarak donduruldu 2. Toplamada 8 taneden 6 tane 3. Gun emb olarak donduruldu. Ekim adetımle transfer yapılcak hiç koydurmadım daha ne olacak bılmıyrm🤷🏻‍♀️ 5. Gune gelen emb kaliteleride onemli canım. Doktorun tutmama sebebine ne dıyo?

Burak düşünme bunları başarısız denemen olduğu zaman Allah korusun inşallah olmaz böyle şeyleri araştırmaya başlarsın
Bu konu benimde çok kafa yorduğum bir konu açıkçası çünkü 2 defa doğal yolla hamileliğimde boş gebelik yaşadım. Sebebi bir türlü bulunamıyor bende sürekli acb benim bünyem mü bebeği kabul etmiyor takıntısı oluştu. Bunu doktorumla da paylaştım beni pek ciddiye almadı açıkçası😅 Ama transferden önce ve devam edecek süreçte intralipid serum takılacak bana bir de hazırlık süreci içinde bağışıklık sistemimi baskılamak için deltacortril verdi

Bu konu benimde çok kafa yorduğum bir konu açıkçası çünkü 2 defa doğal yolla hamileliğimde boş gebelik yaşadım. Sebebi bir türlü bulunamıyor bende sürekli acb benim bünyem mü bebeği kabul etmiyor takıntısı oluştu. Bunu doktorumla da paylaştım beni pek ciddiye almadı açıkçası😅 Ama transferden önce ve devam edecek süreçte intralipid serum takılacak bana bir de hazırlık süreci içinde bağışıklık sistemimi baskılamak için deltacortril verdi
Cok iyi olmus canim bide bu sekilde deneyin benmde bos gebelik olmustu 2. Denemem bos gebelik icin embriyonun genetik hasarli olmasindan dolayi diyolar ama bilmiyorm insallah budefa bebeklerimizi göruruz❤🤲

X