EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

O bagısıklık için kandan cd56 ya baktr canım 12 üstü problem oluyo ben genelde baktrıyorum ona. Ya ne bılım doktorun her dedgıde kafamı karıstrıyo bazen bana yapalım sana demedi cunku negatif denemem yok ama ihtimale karsı yapalım istersen dedı %30 arttrıyo dedı işte. Başka doktora sordgmda başka bişey dıyo kafam karıstı işte. Erayıda duydum cok degişik seyler var cidden yaa
Burak düşünme bunları başarısız denemen olduğu zaman Allah korusun inşallah olmaz böyle şeyleri araştırmaya başlarsın

arkadaşlar merhaba. hepinizin iyi haberlerini umutla takip ediyorum.
benim embriyolar 4. gününde. bugün aradılar, yarınki gelişimlerine göre dondurup dondurmayacaklarına karar vereceklerini, yarın öğlen gibi beni taze transfere çağırma ihtimalleri olduğunu söylediler. embriyo sayım 4.
böyle bir durum yaşayan var mıdır diye bir sormak istedim: )

arkadaşlar merhaba. hepinizin iyi haberlerini umutla takip ediyorum.
benim embriyolar 4. gününde. bugün aradılar, yarınki gelişimlerine göre dondurup dondurmayacaklarına karar vereceklerini, yarın öğlen gibi beni taze transfere çağırma ihtimalleri olduğunu söylediler. embriyo sayım 4.
böyle bir durum yaşayan var mıdır diye bir sormak istedim: )
Yarın da gelişme devam ediyorsa 5. gün olarak donduracaklardır canım Bir tane ya da 2 tane sana transfer edip diğerlerini donduracaklar buyuk ihtimalle😍

Merhaba benden de 19 yumurta toplantı 17 si işleme alındı 10 tanesi döllenmiş bugün aradılar nasıl sizce 5. Güne ulaşan olur mu acaba? Heyecanla bekliyoruz 🤲
Sperm ve yumurtalarin kalitesi ile alakalı bir durum canım 5 tanesi de 4 tanesi de beşinci güne kalabilir Hatta 10 tanesi bile kalır Bunu 5. gün göreceksin🥰

Önemli de
Kusura bakma canım unutmusum zamanla tüm isimler aklıma yerleşir😍
7 Ekim'de gel dediyse ilaçlara başlayacaksın 12 13 gün sonra tekrar bakip transfer tarihi belirler🙂
Önemli degil kuzum şaka yaptım zaten🙃 estrofemdi sanırım ismi o progestan fitil ve igne bunlar ilaçlarım onlarıda yanında getir demişti sanırım onları kullanıp gideceğim tekrar demi ortalama ne kadar sürer heycanlandım ya şimdi 🥰

Merhaba benden de 19 yumurta toplantı 17 si işleme alındı 10 tanesi döllenmiş bugün aradılar nasıl sizce 5. Güne ulaşan olur mu acaba? Heyecanla bekliyoruz 🤲
Benim eşimmazospermi o yuzden belki 10 yumurtamın 10 u da giderdi 5. Güne. Yumurta tek başına 3 gün götürüyor diğer son 2 günde spermin etkisi çok. 3.güne kadar 0 yumurtam gitmişti 5.günde 6 tane kaldı sperm iyiyse inşallah sizinde gider

O bagısıklık için kandan cd56 ya baktr canım 12 üstü problem oluyo ben genelde baktrıyorum ona. Ya ne bılım doktorun her dedgıde kafamı karıstrıyo bazen bana yapalım sana demedi cunku negatif denemem yok ama ihtimale karsı yapalım istersen dedı %30 arttrıyo dedı işte. Başka doktora sordgmda başka bişey dıyo kafam karıstı işte. Erayıda duydum cok degişik seyler var cidden yaa
MErhaba cd56 hakkında bilgi verebilirmisi ne şekilde nasıl yaptırıyorsun bu tek başına bir sebep olabilir mi 😔

MErhaba cd56 hakkında bilgi verebilirmisi ne şekilde nasıl yaptırıyorsun bu tek başına bir sebep olabilir mi 😔
Kandan yapılıyo canım. Bilmiyorum tek basına sebep olabılır mi ilk muayenede görulen yumurta sayısı döllenme falan cok onemli embrıyonun genetık acıdan saglıklı olması sonra rahımın kabullenmesınde etkılı bir olay bu

Aslnda benm baklmadı ama yumurtlamayı baskılayıcı igne oldum ki zoladex de boyle bir igne o degeri dusureckte merak etmeyin stres yapmayın 🤗
İşte bazı doktorlar olumsuz konuşuyo bazı doktorlar olumlu konuşuyo canım benımde kafam karıstı. Evet bu soyledıklerını bılıyorum ama bi doktorda bana dedı ki rahım kalınlaşmasında sorun yoksa yaptrma diğeri %30 arttrıyo tutunmayı dedı. Bende olaya soyle baktım rahım saglıklı bir emb ise zaten kabul etmez mı eger yeterli kalınlığa ulaşmışsa, cizik atılıp tutmayanda cok var saglıksız olunca rahım zaten tutmuyo dısarı atıyo. Yoksa bazı rahımler emb kabul etmıyo mu anlayamadım bu işi
Histeroskopi oldum ben polip alındı rahme çizik istedim ben çok taraftar değilim dedi doktorum

X