EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Merhaba adetin düzenli ise düzenli bir yumurtlama döngün varsa ona göre karar veriyor. İlaçsız ultroson muayane ve kan veriyorsun rahim kalınlaşmasina ve kandaki hormon değerlerine göre transfer gününe karar veriliyor bunun için sık sık hastaneye gidiyorsun

Selam canım korkma normal benimde ilk transferimde de ikincisinde de olmuştu normal demişti doktorum

Spekulum takildigi icin tahristen dolayi olur canim islem goruyo cok normal

Yaa bu kadar erken beta hcg salgılıyor mu Ya o zaman kesin ikiz canım
Ben de öyle olduğunu düşünmek istiyorum ilk tüp bebek tedavim de yine 3.gun embriyosuydu 2 bebiş transfer edilmişti taze embriyo transferiydi, transferin 7.günu normal kaset testlerden yapmistim şimdikinden çok daha silikti.
İnşallah iki bebişim de tutmuştur

Merhaba kızlar konuyu uzun zamandir takip ediyorum bugün yazmak istedim beni de araniza alın Bugün transferin 12. Günü. 2 tane 5. Gün embriyosu transfer edildi.

9. Gun değerim 104 çıkmıştı, 11. Gün 232 cıktı. Ilk denemem kimyasal olduğu için tam anlamıyla sevinemiyorum, cok havaya da girmek istemiyorum ama içim kıpır kıpır

Kan sulandirici igne kullanan var mı kizlar aksam 9 diye planladim saatini ama transferden sonra hemen olsamiydim 9 u bekleyeyim mi bilemedim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…