EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Kan sulandirici igne kullanan var mı kizlar aksam 9 diye planladim saatini ama transferden sonra hemen olsamiydim 9 u bekleyeyim mi bilemedim
Ben kullanıyorum canım, transfer olduğum günü akşam yapmaya başladım doktora sormuştum o şekilde yapabilirsin demişti. Öğlen prolutex akşam oksapar kullanıyorum.

Ben kullanıyorum canım, transfer olduğum günü akşam yapmaya başladım doktora sormuştum o şekilde yapabilirsin demişti. Öğlen prolutex akşam oksapar kullanıyorum

Cok gec kalmayım diye korktum da vurdum simdi🙈 sabah aksam prolutex var bende de.. artik 6 gibi de oksapar yaparim
Ben 6 diye planladım. Şimdi vurdum.
Bende korkumdan vurdum hemen

Merhaba kızlar konuyu uzun zamandir takip ediyorum bugün yazmak istedim beni de araniza alın 😊 Bugün transferin 12. Günü. 2 tane 5. Gün embriyosu transfer edildi.

9. Gun değerim 104 çıkmıştı, 11. Gün 232 cıktı. Ilk denemem kimyasal olduğu için tam anlamıyla sevinemiyorum, cok havaya da girmek istemiyorum ama içim kıpır kıpır 🤗
Hosgeldin aramiza canim masallah degerin guzel kotu dusunmemeye calis🥰

Kızlar transferim daha saat 1.40 da oldu. Şimdi lavaboya gittim peçeteye sildikçe pembe lekelenme var. Hemen doktora sordum normaldir merak etme dedi. Ama yinede korkuyorum. Sizde böyle bir şey oldumu. Ilk tüp bebek onun için korkuyorum.
Hafif pembe lekelenme normal, bugün transferden sonra bana da aynısını söylediler, hafif lekelenme normal dediler. Bende lekelenme olmadı henüz.

Kızlar ya aşırı canım sıkılıyor daralıyorum resmen. En son çarşamba kan vermiştim. Çarşambadan şimdiye hiç birşey yapmadım. Zaten hiç birşey his etmiyorum. Çarşamba dr 15gün sonra gel demişti ultrason için ama cuma memlekete gideceğimi duyunca önümüzdeki çarşambaya çağırdı. Acaba kese gözükürmü ya o zamana? Gerçi neye çağırdığını da bilmiyorum. Adete göre 4+5 olucam Çarşamba. Transferinde 16.günü olucak. Kalp atışını duyuncaya kadar hamile olduguma inanamıycam galiba

Kızlar ya aşırı canım sıkılıyor daralıyorum resmen. En son çarşamba kan vermiştim. Çarşambadan şimdiye hiç birşey yapmadım. Zaten hiç birşey his etmiyorum. Çarşamba dr 15gün sonra gel demişti ultrason için ama cuma memlekete gideceğimi duyunca önümüzdeki çarşambaya çağırdı. Acaba kese gözükürmü ya o zamana? Gerçi neye çağırdığını da bilmiyorum. Adete göre 4+5 olucam Çarşamba. Transferinde 16.günü olucak. Kalp atışını duyuncaya kadar hamile olduguma inanamıycam galiba
Bthcg 1500 u gectiyse kese gorunuyo canm ben 14. Gunumde kanamayla gitmistim alttan minicik keseyi gormustuk

Bthcg 1500 u gectiyse kese gorunuyo canm ben 14. Gunumde kanamayla gitmistim alttan minicik keseyi gormustuk
Çarşamba test sonucum 866 çıkmıştı. Eğerki bir sıkıntı yoksa haftaya çarşambaya 1500ü geçmesi lazım. Ya ben test günümü beklerken bile böyle stress olmamıştım. 1aydır evimden de uzaktayım ve Nerdeyse bütün gün annemler de evdeyim. İş başı yapmak istiyorum evde kalan bir insan da degilim akşam saat 7e kadar zaman güzel geçiyor ama saat 7oldumu bir daralma geliyor ya

Bu progestan ignelerinin acisi beni bitirdi😔😔 proluton deport da berbat bir igne yaniyorum anacigimmm🙈🙈🙈

Bu progestan ignelerinin acisi beni bitirdi😔😔 proluton deport da berbat bir igne yaniyorum anacigimmm🙈🙈🙈
Proloton u neden verdi ki simdi düşük tehlikesi oldugunda verilen igne değil mi o..

Progestan cok acıtıyor gerçekten de göbekten vurulani verdi simdi o dami oyle ki

• Beğen
Reactions: Z P
Kızlar transferim daha saat 1.40 da oldu. Şimdi lavaboya gittim peçeteye sildikçe pembe lekelenme var. Hemen doktora sordum normaldir merak etme dedi. Ama yinede korkuyorum. Sizde böyle bir şey oldumu. Ilk tüp bebek onun için korkuyorum.
Benimde transfer günü doktor içeriyi temizlerken biraz tahriş ettim 1-2 gün kanama ve kahverengi akıntı olabilir korkma rahimle ilgili değil dedi belki sizde de aynısı olmuştur

X