EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Hayırlı olsun canım. Benim de adet durumuma göre ekimin son haftasi veya kasımın ilk haftası dondurulmuş transferim olacak. Yalnız bir seyi merak ediyorum opu sonrası lekelenmeniz kaç gün sürdü?

Canım bende cem hocanın hastasıyım. Benım fulyada ilk denemem oldu malesef negatifle sonuclandı sımdı cem hocayla basladım adet olunca baslıcam tedaviye. Once yumurta toplama hısteroskopı olucam. Fiyatlar baya bi ucmus durumda hısteroskopıden ne kadar sorma transfer oldunuz

Merhaba canım bende reglimi bekliyorum 7 gün kaldı. Transfer de ekimin ilk haftası gibi olur diye düşünüyorum. Allah yardımcımız olsun.

Her yil neredeyse bin lira zam geliyo operasyonlara filan histereskopi oldum sonraki adette de transfer hazirligina basladik canim

Hayırlı olsun canım. Benim de adet durumuma göre ekimin son haftasi veya kasımın ilk haftası dondurulmuş transferim olacak. Yalnız bir seyi merak ediyorum opu sonrası lekelenmeniz kaç gün sürdü?
Tesekkur ederim insallah burada guzel haberler alıcaz hep ❣Benim 1 2 gun anca sürmustur hatirlamiyorum çunku varla yok arasiydi canim

İnşaAllah bir aksilik olmaz. 5 6 gün kaldı reglime evet çok heyecanlı gerçekten hamile olmak o kadar uzak bişey gibi geliyor ki
Hic öyle düşünme nasibinde varsa olacak insallah.
Bak benimki tutmustu 8. Haftaya kadar gittik bos gebelikmis meger kurtaj oldum. Sonra dedim tutunmayi beklemek tuttu diye sevinmek boşmuş dedm işin en zor kısmı tuttuktan sonrasiymis

Tahmin ediyorum canım. Ama şimdi hamilelik bile yabancı geliyor hiç bilmiyorum nasıl bişey nasıl bir duygu? Tam 6 senedir hiç gebe kalmadım çünkü. Rabbim isteyen herkese sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasib etsin inşallah

Nasıl beslenme gerektiğimiz hakkında birbirimize destek olalım sigara kullanan varmı aranızda
Valla ben kullaniyorum canim transferden 2 hafta once birakiyorum hic icmiyorum sonucu alana kadar 1 tane bile icmiyorum 2 denememde de oyle yaptim.
Aburcubur yok asitli icecekler yok cikolata yok her sabah yumurta peynir kefir gunde bi bardak kahve yok bol meyve makrna pilavda yemedim transferden sonra kabiz olmamak icin.
Bi transfer olalm yediklerimizi daha detayli anlatiriz

Bende suan içiyorum ve ilk denemem olduğu icin bilgi almak istedim paket gıdalardan uzak durmak gerektiği dışında pek bilgim yok o yüzden sordum canım dikkate alıp cvp verdiğin için teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…