EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

InsaAllah kuzum benim insaAllah Rabbim gonlundekini hayirlisyla versinnn

Hic heyecanlanmam saniyordum kalbim agzimda inmiyor asagi 10 gunu nasıl sayıcam bakalım..
Cok teşekkür ederim canlar.Bekleyin beni gelicem aranıza
Valla beni bu kizlar heyecanlandiriyor Cok fenalar cok bildigin gibi degil En sevdigim sey de idrar testi yapmak onlar yaptikca yapasim geliyor

Benmkide ayni hergun geliyo ama bu denemmde sabirli olmayi ogrendim

Biz aynı evde yaşıyoruz . Şöyle düşün mutfakta bir bardağı bir yere koyuyorum arkamdan hemen yerini değiştiriyor çamaşır asiyorum gidip yerlerini değiştiriyor oğluma akıllar veriyor daha neler neler . Oğlum küçükken biz hayvanlara gittik mi bakıyordu oğluma . Hep denk geliyordum çocuğa bağırıyor küfür ediyor ispat edemiyordum. En son bir gün tlefonu açtım ses kaydını koydum . Sonra bir geldim çocuk çok fena ağlıyor o zaman daha 2 yaşında konusamiyorda. Ses kaydını dinledim dünyam başıma yıkıldı. Çocuk a o...... seyinden çıkan diyor daha neler neler. Ses kaydını eşime dinlettim oda açtı bu ne dedi . Hep inkar kadın ses kaydını dahi kabul etmedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…