EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Evimiz ilçede kuzum şükür var. Hatta bu yaz esyalarimizi falan yerleşti okullar açılınca tamamen gececektik . Okullar açılmadı kaldı öyle . Birde bu tüp bebek masrafı cikacak diye bir sure daha kalacagiz burda . Burası köy hayvanlarimiz var burda o yüzden burdayiz
Ne guzel kuzum daha ne biraz daha sabret 😀 Hic sıkma canini sonunx guzel insaAllah

Merhaba, öncelikle herkes için bu süreç pozitifle sonuçlanır inşallah 🙏
Ben de 20 Ekim tarihinde dondurulmuş 3.gun embriyo transferi oldum 3 Kasım'da sonuç günüm. Bu 2.tüp bebek tedavim ilkinde taze embriyo transferiydi sonuç pozitif çıkmıştı fakat birkaç gün içinde beta HCG degerim düştü ve sonra düşük yaptım tabi bundan önce bir kez doğal yolla hamile kaldım ama 8 haftalıkken gelişmeyen gebelik nedeniyle kürtaj oldum, bellir bir zaman sonrasında 1 kez çatlatma iğnesi, 3 kez de aşılama tedavisi uygulandı fakat sonuç negatifti,daha sonra geçen sene ilk tüp bebek denemem olmuştu düşükle sonuçlanmıştı.
Benim şöyle bir sorunum var AMH değerim 0,432 çok düşük olduğu için 4 yumurtadan fazla yumurta olusmuyordu o yüzden bu tedavimde havuz yöntemi uygulandı. İgnelere 12 Haziran'da başladım 27 Ağustos'ta iğne tedavim son buldu tabi bu süre içinde 3 kez yumurta toplama işlemi yapıldı, ilk toplamada 4 yumurtadan 1 embriyo, ikinci toplamada 3 yumurtadan yine 1 embriyo ve son toplamada da 4 yumurtadan 2 embriyo çıkmıştı, toplamda 4 embriyom donduruldu. İki adet dönemi geçirip vücudumu dinlendirdikten sonra da salı günü transferim gerçekleştirildi. Eşim ve benim için çok yorucu 5 sene geçti, şimdi bir umutla 3 Kasım'da yapılacak tahlili bekliyoruz. Güzel Allah'ım hepimizin dualarını kabul etsin inşallah 🙏
Amin canm amin ayni gun transfer olmusuz

Amin canım. Benim oğlum büyük biraz daha aklı eriyor herşeye o yüzden sıkıntı olmaz. Ama benim de sorun kayinvalide kadın beni sinir etmek icin elinden geleni yapıyor bu süreçte inşallah uzak duracağım ondan. Çünkü stres çok etkiliyor. Tabi aynı evin içinde imkansiz
Benmkide ayni hergun geliyo ama bu denemmde sabirli olmayi ogrendim

Benimde 5. Gun 5 aa kalite de emriyom transfer edilmisti 10. Gun negatif sonuc aldim sonra ameliyat oldum sol tüpüm alinicakti ama sag tupum alinmis sag cok kotuymua rahime cizik atilmis yapisiklik temizlenmis simdi dondurulmus emriyolarim var 3 adet 2. Tedaviye basladim estrofem kullaniyorum bakalim bu sefer tutunucakmi
Daha once kürtaj falan mı oldun canım ? yapısıklıklarından dolayı sordum. Banada doktorum %30 oranında arttırıyor şansı demişti rahıme cızık atmak

Daha once kürtaj falan mı oldun canım ? yapısıklıklarından dolayı sordum. Banada doktorum %30 oranında arttırıyor şansı demişti rahıme cızık atmak
Yok hic hamile kalamadın bana enfeksiyon olabilir dedi atesli hastalik dedi ki ben surekli ateslenen bir insanin kucukkende oyleymis 25 eylulde hem laparoskopi hem histeroskopi oldum aol tuplede cok ugrasmis acamamis normal yolu gectim artik tup bebekle tutunsun 1 evladim bari olsun istiyorum

X