EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

kuzum bana da salı ya da carsamba dedı ben de carsamba gıdecem ama senden 1gun sonra oldum transferı erkenmı acaba benımde🙊
bide benim merkez kese için falan hıcbısey dememıstı test gununden 3hafta sonra kalp atışı acaba biz acalemi ediyoruz bilemedim
Canim bana kendileri dedi 28’inde gel keseyi gorelim dedi. Insallah goruruz sen de benimle ayni gun git birbirimizi haberleriz😇

Biz aynı evde yaşıyoruz . Şöyle düşün mutfakta bir bardağı bir yere koyuyorum arkamdan hemen yerini değiştiriyor çamaşır asiyorum gidip yerlerini değiştiriyor oğluma akıllar veriyor daha neler neler . Oğlum küçükken biz hayvanlara gittik mi bakıyordu oğluma . Hep denk geliyordum çocuğa bağırıyor küfür ediyor ispat edemiyordum. En son bir gün tlefonu açtım ses kaydını koydum . Sonra bir geldim çocuk çok fena ağlıyor o zaman daha 2 yaşında konusamiyorda. Ses kaydını dinledim dünyam başıma yıkıldı. Çocuk a o...... seyinden çıkan diyor daha neler neler. Ses kaydını eşime dinlettim oda açtı bu ne dedi . Hep inkar kadın ses kaydını dahi kabul etmedi
Ya cok sinirlendim suan cocuguna bu sekilde davranan bi kadinla nasl ayni evde yasiyosunuz mecburmusunuz😔

Negatif pazartesi kan vermeye gerek var mı sizce .Bence yok ama bakalım.

Eklentiler

• 20201024_120543.jpg
    20201024_120543.jpg
    69,3 KB · Görüntüleme: 52
X