EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Bende akiam üzeri test aldım ama eşimle konuştuk karar verdik yapmayacağım. Negatifse bile 12. Gün öğreneyim aksi takdirde tedaviye ve ilaçlara devam edemem

Bende akiam üzeri test aldım ama eşimle konuştuk karar verdik yapmayacağım. Negatifse bile 12. Gün öğreneyim aksi takdirde tedaviye ve ilaçlara devam edemem
Bu da guzel bir bakis acisi aslinda. Hic bu yonden dusunmedimm. Olumsuz cikarsa idrar testinde ne anlami kalirki ignelerin ilaclarin sanirim bende vurulamam.

Inşallah Allahım o günleri de gösterir . Benimde ilk denemeden olan bir oğlum var 5 yaşında . Senin de var galiba yanlış hatırlamıyorsam
Evet kuzum 2 yasinda . Allah bagislasin hepsini. Rabbim ikincileride nasip etsin. Ama cok zor islemler. Oglum beni yatirmiyor. Doktor Allah tann yatmanin bir faydasi yok dedi agir is ve cinsel iliskiye girme yeter dedi. O yuzden bugun yemegimide yaptim. Sonra yattim dinlendim

Bu da guzel bir bakis acisi aslinda. Hic bu yonden dusunmedimm. Olumsuz cikarsa idrar testinde ne anlami kalirki ignelerin ilaclarin sanirim bende vurulamam.
Evet çok şükür sizin ilk tedaviniz pozitif çıkmış mesela ama gününü beklemeden test yapan birinin ilaçlara devam etmesi çok zor olur bence. Günde 7-8 ilaç 2 iğne kullanıyoruz kolay değil bunlara göğüs germek

Kizlar benim bugun sol kasigimda sanci var. Gazdan diye dusundum ama simdi gazim cok yok artik. İnce bir sizi var. Sizliyor gibi tam tarif edemiyorum degisik bir agri aci gibi bisey. Pozitif olanlar sizde de var mi boyle bir sizi
Canım ben çok korkuyordum hiçbir belirtim yoktu.. Sadece ara sıra saniyelik batmalar oluyordu.. TMam dedim bu sefer de olumsuz olacak..Sonucu görünce şok oldum.. Kendini dinleme olur mu.. İnşallah hayırlı haberler alacaksın..

Kuzum idrar testlerinde hep negatf gördüm diye bu sefer kan vericem test günümde mecbur dayanıyorum ama miniklerimle konusuyorum annelerine tutunsunlar diye hep olumlu olmaya çalışiyorum bide sagolsun belirtisz hamilelerimiz var onlarda umut oldu sabırla bekliyorum test günümü

Kizlar benim bugun sol kasigimda sanci var. Gazdan diye dusundum ama simdi gazim cok yok artik. İnce bir sizi var. Sizliyor gibi tam tarif edemiyorum degisik bir agri aci gibi bisey. Pozitif olanlar sizde de var mi boyle bir sizi
Vallahi ben hiç birşey hissetmiyorum ya. Sadece gaz olursa karnımda hafif ağrı sızı hissediyorum. Bir de 1-2gün önce adet günüme denk geliyordu o zaman kısa sürelerle adet olucakmışım gibi ağrı sancı gibi birşey oldu o kadar

Kizlar yarin transfer gunumude sayarsak 3 cu gunum okula gitmemde herhangi bir sakinca varmidir. Otobuse binsem mesela
Transfer sonrası 3gün dikkat et dedi doktorum. Mümkün kadar hareket etme yatak istiraheti yap dedi. Sonrasında normal hayata döne bilirsin dedi. Bence sen de dikkat et.

Reactions: Z P
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…