EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Transfer sonrası 3gün dikkat et dedi doktorum. Mümkün kadar hareket etme yatak istiraheti yap dedi. Sonrasında normal hayata döne bilirsin dedi. Bence sen de dikkat et.
Tamam canim keske bende dediginiz gibi yatabilsem gunduz pek mumkun olmuyor . Bugun mecbur yemegimide yaptimm ama ben bu kadar basit seylerinn embriyoyu olumsuz etkilecegini dusunmuyorum. Biraz fazla oturunca kasik agrisi oluyor hemen uzaniyorum sadece.

Kuzum idrar testlerinde hep negatf gördüm diye bu sefer kan vericem test günümde mecbur dayanıyorum ama miniklerimle konusuyorum annelerine tutunsunlar diye hep olumlu olmaya çalışiyorum bide sagolsun belirtisz hamilelerimiz var onlarda umut oldu sabırla bekliyorum test günümü 😍🥰💖
Bende belirtisizim bakalim sonumuz ne olacak😂

Tamam canim keske bende dediginiz gibi yatabilsem gunduz pek mumkun olmuyor . Bugun mecbur yemegimide yaptimm ama ben bu kadar basit seylerinn embriyoyu olumsuz etkilecegini dusunmuyorum. Biraz fazla oturunca kasik agrisi oluyor hemen uzaniyorum sadece.
Yok yok ben de embriyonun kolay etkileneceğini düşünmüyorum. Ama ilk 3gün dr öyle değince ben de mümkün kadar dinlenmeye baktım. Ama sonrasında alış verişe bile çıktım. Sadece ilk günler vücudun alışması lazım diye düşünüyorum. Onun dışında fazla abartmya psikolojiyi bozmaya gerek yok tabiki belli başlı şeylere dikkat etmek gerekiyor o kadar. Zaten tutunacağı varsa tutunur 🙏🏻🙏🏻

Canım ben çok korkuyordum hiçbir belirtim yoktu.. Sadece ara sıra saniyelik batmalar oluyordu.. TMam dedim bu sefer de olumsuz olacak..Sonucu görünce şok oldum.. Kendini dinleme olur mu.. İnşallah hayırlı haberler alacaksın.. 🤲🤲
Canim cok tesekkur ederim. Biz gecen hafta pozitifi gorduk cok sukur. Carsamba gunu kese icin gidecegiz. Ama agri sizi olunca acaba bir sey mi oldu diye endise ediyorum. Insallah normaldir boyle olmasi🧿

Vallahi ben hiç birşey hissetmiyorum ya. Sadece gaz olursa karnımda hafif ağrı sızı hissediyorum. Bir de 1-2gün önce adet günüme denk geliyordu o zaman kısa sürelerle adet olucakmışım gibi ağrı sancı gibi birşey oldu o kadar
Bunyeden bunyeye gore degisiyor muhtemelen canim. Ben transferin 5.gunu lekelenme belirtileriyle basladim. Sonra agri sizi bas donmesi yasadim surekli. Agrim ve sizim hala var. ara ara da bas donmesi oluyor. Hayirlisi insallah🧿💕

Bunyeden bunyeye gore degisiyor muhtemelen canim. Ben transferin 5.gunu lekelenme belirtileriyle basladim. Sonra agri sizi bas donmesi yasadim surekli. Agrim ve sizim hala var. ara ara da bas donmesi oluyor. Hayirlisi insallah🧿💕
Mümkün kadar vücudu dinlememeye çalış canım yaa. Dinleyince vücutta cevap veriyor sanki ya

Yok yok ben de embriyonun kolay etkileneceğini düşünmüyorum. Ama ilk 3gün dr öyle değince ben de mümkün kadar dinlenmeye baktım. Ama sonrasında alış verişe bile çıktım. Sadece ilk günler vücudun alışması lazım diye düşünüyorum. Onun dışında fazla abartmya psikolojiyi bozmaya gerek yok tabiki belli başlı şeylere dikkat etmek gerekiyor o kadar. Zaten tutunacağı varsa tutunur 🙏🏻🙏🏻
Aynen oyle kuzum. Banyo mesela doktor yasaklamis bazi arkadaslara. Ben gusul almazsam rahat edemezdim. Cok ama cok ilikla banyo yaptim . Cok ayrintiya girersek ooo ozaman tuvaletede kalkmayalim yemek de yemeyelim. Vee ben cok arastirdim cok fazla yatmak olumsuz sonuclara yol aciyormus. Vucut biraz hareket etmeliki kan akisi olsun

X