EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Ayy hadi hayırlısı inşallah sağlıkla tutunmuştur. Negatif çıksa da üzülme 9.günden sonra çıkanlar var. Sonuç çıkınca bize yaz ❤

Progestan dexin kutusunda 7 tane var, bana bir hafta gidiyor canım

Bu sekilde 5. güm embriyosu 6. gün test yaptiranların degeri kac cikti genelde. Yani 5-10 da olsa bisey cikar varsa degil mi? 5in altiysa olmamis demektir sanirim.
Benim 25 çıkmıştı. Ama bu sitede erken test yaptırıp negatif çıktı diye ilaçları bırakan, doktora gidince hamile olduğunu öğrenen biliyorum

Kizlar merhaba, ben de arada girip bilgilendirme yapiyorum boyle :) bugun gittim tekrardan ignelerimin besinci gunuydu, doktor onumuzdeki cumartesi transfer olur muhtemelen dedi. Birazcik heyecanlandim, simdi yanina bir igne daha verdiler ona baslayacagim sanirim yakiyormus biraz cetrodite ismi. İlk denemem hepsini endiseyle yapiyorum. Hepimiz icin hayirlisi olsun kizlar agrisiz sizisiz insallah saglikla dileklerimiz kabul olur :)

Ay yanlis yazmisim cumartesi yumurta toplama olacaak, transfer artik ne zaman oluyor bilmiyorum

Benim 5.gun embriyosu 9.gun 127 cikmisti. 5.gunde de az da olsa cikar diye dusunuyorum ama keske birazcik sabretsen kendini boyle cok strese sokabilirsin
Benimde 9. Gün 160 çıktı canım ama 300 çıkan arkadaşta var 100 çıkanda bu vücutla alakalıymış sanırım. Çok adet ağrım var senin oluyor mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…