EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Hosgeldin bende de 21 yumurta toplanmisti o agrilari cok iyi bilirim. Yumurta fazla olunca agrisi cok oluyormus. Hastaneden cikmaya yakin dayanamiyorum diye aglamistim simdi 2 aylik rahim dinlendirmenin sonuna geldik. Insalah 9 Ekim gibi transfer olacak.
Ben daha once hic transfer olmadim ama iki kez asilama yaptirdim. Sanirim asilamayla transfer birbirine cok benziyormus. Asilamada da idrara sikisik oluyorsun. Ben hic zorlanmadim acikcasi. O an dusundugum son sey idrardi transfer daha duygusal bir anmis oyle diyorlar. Bence o an idrar bizim icin en son endise olur gibi dusunuyorum

Kafamdaki deli soruları sormuşsun bende aynı durumdayım Antalya ivf de tedavi görüyorum. Benzer durumlardan deniyoruz dondurulmuş embriyo transferinde tazeden daha yüksek diyorlar ama ben inanmıyorum kadının rahminin hazır olması uygun olması bunlarda etkiliyor olabilir.

İlk defa duyuyorum canim. Rahim filmi cektirmis miydin daha once? Emar dedigin o mu oluyor. İnsallah en yakinda zamanda saglikli bir hamilelik yasayip bebegini kucagina alirsin
Canım rahim filmi ap ayrı bisey bildiğin emar yatıyorsun ve rahimdeki herşeyi görüyorlar bende ilk defa duydum ve gördüm ama bu daha kapsamli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…