EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

benim günde 2 kez estrofem, salı günü 4 e çıkacak. 1 coraspirin ve decavit arada omega alıyorum. Sigara kullanmıyorum. Günde 2 öğn besleniyorum. 2 de ara öğün yapıyorum. Şeker hamur işi hazır gıda tüketmemeye çalışıyorum. Bunun dışında özellkle dikkat ettiğim bir şey yok.. kızartma, beyaz un, tuz , şekerli içecek bunları tüketmiyorum.. Ananas , avokado dut kurusu , badem ceviz, yoğurt , kabak çekirdeği, bunları daha fazla tüketmeye başladım..

benim günde 2 kez estrofem, salı günü 4 e çıkacak. 1 coraspirin ve decavit arada omega alıyorum. Sigara kullanmıyorum. Günde 2 öğn besleniyorum. 2 de ara öğün yapıyorum. Şeker hamur işi hazır gıda tüketmemeye çalışıyorum. Bunun dışında özellkle dikkat ettiğim bir şey yok.. kızartma, beyaz un, tuz , şekerli içecek bunları tüketmiyorum.. Ananas , avokado dut kurusu , badem ceviz, yoğurt , kabak çekirdeği, bunları daha fazla tüketmeye başladım..
Inşallah güzel.haberlerimiz olur

Kızlar benimde kontrolüm 6 ekimde ona gore transfer tarihine karar verilecek.. doktorumun verdigi ilaclar estrofem azax b12 d vitamini ecopirin prednol...
Insallah sağlıkla tutunur bebislerimiz🤲🏻😍

canım ya senın nasıl bellı oldu transfer tarıhın bana kimse hala bısey demedı🥴10.gunum persembe yıne kontrole gıdecem senın dogal siklusmu🙄
Canim ben adetin 3.gunu gittim kontrole. Doktor hersey guzel gorunuyor 2 ekimde tekrar kontrole gel, bir sey olmazsa 9 ekim gibi de transferi yapariz dedi. Ben estrofem kullaniyorum sanirim dogal siklus olmuyor

Regl 3. Günu muayeneye gitmeyecek misin peki
Hayır canım bu benim 3. Denemem İlk denememde o şekilde muayeneye gitmiştim ama kalınlaşma zamanlarında problem Yaşamadığım için ikinci denememde De Doktorum kullanmam gereken ilacı vitaminleri mi Ve kaç gün kullanmam gerektiğini söylüyor bir hafta ya da 10 gün sonra kontrole çağırıyor

Hayır canım bu benim 3. Denemem İlk denememde o şekilde muayeneye gitmiştim ama kalınlaşma zamanlarında problem Yaşamadığım için ikinci denememde De Doktorum kullanmam gereken ilacı vitaminleri mi Ve kaç gün kullanmam gerektiğini söylüyor bir hafta ya da 10 gün sonra kontrole çağırıyor
Anladim canm insallah bu sefer bebislerini tutunur sana 🤲🏻🤗

X