EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Ya ben oksapari kolumdan vuruluyorum onceki tedavimdede oyleydi bundada esim kolumdan yapiyo hic gobektende yapabilirsin falan demediler bana
Merhaba ben de kanbsulandirici kullandım kizimda öncelikle g9bek orada yer kalmayınca bacak ust kismi ve kol dan da yaptım bu 3 yerden de yapiliyr

Merhaba ben de kanbsulandirici kullandım kizimda öncelikle g9bek orada yer kalmayınca bacak ust kismi ve kol dan da yaptım bu 3 yerden de yapiliyr
Esim olmadigi zamanlarda kolumdan kendim yapmam cok zor oluyo o zaman o yokken gobegimden yapabilirim yani bende daha iyi olur

Benim canimi cok yakti bugun ya
9 ay vuruldum cancağızım. Birgün vurulmasam ya bebeklerime bir şey olursa korkusuyla uyuyamadım. İnşallah bebeklerin sana tutunur da 9 ayın sonunda ben nasıl bu acıya dayanabildim dersin. İnan onları kucağına alınca o iğnenin acısını da olduğun tedavileri de unutacaksın

Oksapar kan sulandırıcı iğneyi doğumuma kadar yaptım kızlar. İlk başlarda yine iyi göbekte yer çok gergin değil. Hele gerilme başlatıp iğne deliklerinden yer kalmayınca zorluğu başlıyor. Ben kendime yapıyordum eşim 5. Aya kadar yanımda dururdu. İğneyi hazırlar pamuğu hazırlardı. 5. Aydan sonra baktırdığım yerlerden kanlar aklamaya başlayıp gözlerim yaşarınca yanımda kalmamaya başladı. Ama şuan ne 3 tedavide olduğum narkoz etkileri, ne yumurta toplama sonrası yaşanan karın ağrıları nede negatif sonucları aldığım da yaşadığım yürek ağrılarımın hiçbirini hatırlamıyorum. Hepsini bu iki minik yavru aldı götürdü. Hepinize yürekten dua ediyorum inşallah sizinde yavrularınız bütün acılarınızı unutturur

Bende de pıhtılaşma var.bana da doktor yazmadı ben kullanmıyorum..kullansamıydım
Nasıl pıhtı varken vermedi canım. Bende yok 8 genimr bakıldı pıhtı sorunum çıkmadı. Ama tedavi ilaçları yapıyor dedi doktorum ve birazda kanın koyu her ihtimale karşı verelim dedi. Son tedavi olduğum merkezde yine aynı şekilde. Hem iğne vuruldum hem coaspirin kullandım. Buna rağmen 8. Haftada pıhto attım. Ve bunları vurulmasam Allah bilir ne olurdu dedim. Başka bir hekimden de onay mı alsan.

Ya insallah canim benim insallah

Canım dünya kadar emek verdin, riske atma bence. Aile hekimini tanıyorsanız sabah eşin gitsin, senin için rapor alsın.
Hiç kalkmamaya çalış. Yani ben olsam öyle yapardım
Kan sulandırıcı kesmez ki. Kan sulandırıcı kanı sulandırdığından kanaman artabilir.progestan iyi gelir bu durumlarda. Benim geçen sefer kanamam başladığında doktor başka bir iğne vermişti.kanamam durmuştu ama ismini hatırlamıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…