EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Bu sene akraba gelinleri hepsi hamile hatta 10 sene hamile kalamayan akraba gelini vardı kendiliğinden hamile kalmış, 3 aylık olmuş. Duyunca çok sevindim. İnşallah hepimiz kucağımıza almayı nasip etsin Rabbim. Her dua ettiğimde ilk önce çocuğu olmayan, hamile kalmak isteyen her kes için dua ediyorum. Rabbim dualarımızı kabul etsin, canlarım. ❤
Benımde bu sene tanıdıklarım hep hamıle bende cok istıyorum insan gordukce keşke bende kalsam dıye can atıyo🤲 Bi ara bana hanıle kalmak imkansız gelıyodu hatta doğal yolla kalanlara ınanmamaya başlamıştım tüp bebektır diye dediğim gbi hamıle kalmak imkansız gelıyodu bana... yaşadıklarımdan nasıl etkılendıysem artık🙄 sonra dusunuyosun Allah rahım vermiş yumurtalık vermiş bebek olsun diye nasıl ki kalp vermiş yaşıyosak mide vermiş sindiriyosak😣

Bana pıhtılaşma ile ilgili test bile yapılmadı🤷🏼‍♀️ Doktorlar ilk denemeyi pek önemsemiyor mu acaba
Bana da yapılmadı üstelik kız kardeşimde var, aile geçmişinde düşük olmasına rağmen.. doktorum Çoklu kayıplarda yapılabilir diğer durumlarda gerek yok sebep olmayabilir dedi biraz rahat yani☺️Ben çok düşünmemeye çalışıyorum, Allah nasip ederse olur inşallah

Kizlar gebelik çizgisi tam koyulasmiyor.dun aksam yaptim bi de az once ince çıkıyor.transferin 10.gunu bugun 3.gun embriyosu. Kimyasal olmasından korkuyorum daha önce de yasadim

Ben oksaparı 2 ay vuruldum göbeğimin ağrısından uyuyamıyordum. Doğuma kadar her gün 2 kere kullananlar var onları düşündükçe ağlıyordum, her şeye razıyım yeterki bebeğim benimle kalsın diye. Ama nasip olmadı 😢
Ya ben oksapari kolumdan vuruluyorum onceki tedavimdede oyleydi bundada esim kolumdan yapiyo hic gobektende yapabilirsin falan demediler bana 🤔

Benımde bu sene tanıdıklarım hep hamıle bende cok istıyorum insan gordukce keşke bende kalsam dıye can atıyo🤲 Bi ara bana hanıle kalmak imkansız gelıyodu hatta doğal yolla kalanlara ınanmamaya başlamıştım tüp bebektır diye dediğim gbi hamıle kalmak imkansız gelıyodu bana... yaşadıklarımdan nasıl etkılendıysem artık🙄 sonra dusunuyosun Allah rahım vermiş yumurtalık vermiş bebek olsun diye nasıl ki kalp vermiş yaşıyosak mide vermiş sindiriyosak😣

Üzülme canım inanki bir gün sen de yaşayacaksın o duyguyu Allahtan ümit kesilmez.

Kızlar günaydın 💖
Baş ağrısı yaşayan var mı transferimin 7. Günü bugün 🤔

X