EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Bana da uyku yapar dedi. Sabah ve öğlen fitil olarak kullanıyorum. Gece yatarken hap olarak yutuyorum. Bir ampul de iğne yapıyorum
Bahsettiginiz ilac progestan mi bayildim bayilicam o ilaci sabah oglen aksam fitil olarak kullaniyorum. Ama basim gozum donuyor

Idrar testi aldin mi peki

Günaydın güzel anneler ve anne adayladı. Trasferime çok az kaldı 9 10 gün sizler bu zamanlarda nelere dikkat ettiniz neler tüketmeye dikkat ettiniz nelerden uzak durdunuz. Ben günde 3 4 tane sigara içen biriydim 2 ay önce bıraktım asitli içecekler tüketmiyorum kahveyi 2 3 günde 1 re düşürdüm onun haricinde beslenmeme zaten dikkat eden biriydim aynı şekilde devam ediyorum. Ekstra bildiğiniz neler var. Propolis ve keçi boynuzu pekmezi kullanmak istiyorum sizler ne düşünüyorsunuz. Ben bahçeciye gidiyorum 3 yıl önce mustafa beye gittiğimde rahim tam istenilen kalınlığa gelmiyordu aslında biraz ondan endişe ediyorum bu konuda tavsiyeniz varmı.??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…