EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Merhaba arkadaşlar sizi hep uzaktan takip ettim yazmaya çekindim bana da 9 Ekim'de 2 tane 3. Gün embriyosu transfer olmuştu bugün test günümdü negatif çıktı😔 zaten hiç transfer olmamış gibiydim, sonucu pozitif çıkan herkese sağlıklı doğumlar diliyorum 🙏🙏🙏 herkes birbirine çok destek oluyor burada ne mutlu🙂 bir iki ay dinlenip tekrar deneyecegiz biz de bakalım kısmet 🙏
Nasip degilmis canim herseyin bi vakti zamani var bunu en iyi bilenler bizleriz sende vakti geldiginde insallah pozitif haberini alip saglikla kucagina alirsin bebegini 🤲🤲

Merhaba arkadaşlar sizi hep uzaktan takip ettim yazmaya çekindim bana da 9 Ekim'de 2 tane 3. Gün embriyosu transfer olmuştu bugün test günümdü negatif çıktı😔 zaten hiç transfer olmamış gibiydim, sonucu pozitif çıkan herkese sağlıklı doğumlar diliyorum 🙏🙏🙏 herkes birbirine çok destek oluyor burada ne mutlu🙂 bir iki ay dinlenip tekrar deneyecegiz biz de bakalım kısmet 🙏
Bnde yenı yenı yazıyorum canım kac yıldır gırmıyordum ümidini kaybetme hıc hepımız ne ümitlerle ne hayallerle bekliyoruz sadece sabır ve dua inşallah bırgun bızde guzel sonuclar alırız

arkadaşlar ilaçlarımı aldım gonal f kalem degil , flokanlı
eczane bunu karanlık bir yerde oda sıcaklıgımda saklayabilirsiniz dedi . fakat ben bu ay tedaviye başlamıcam . diğer ilaclar 2-8 derece diye buzdolabnda

ama gonal f kafamı karıstırdı 5 ayı ve kullanım süresi olarak da .
tecrübesi olanlar paylaşabilir mi

Uzuldum canim hakkinizda hayirlisi boyleymis 😕 bidaha denersiniz pes etmek yok❤

arkadaşlar ilaçlarımı aldım gonal f kalem degil , flokanlı
eczane bunu karanlık bir yerde oda sıcaklıgımda saklayabilirsiniz dedi . fakat ben bu ay tedaviye başlamıcam . diğer ilaclar 2-8 derece diye buzdolabnda

ama gonal f kafamı karıstırdı 5 ayı ve kullanım süresi olarak da .
tecrübesi olanlar paylaşabilir mi
Gonal f enjektorlu olansa dolapta saklicaksin canm

Gonal f enjektorlu olansa dolapta saklicaksin canm
4C6071A0-9070-4FFB-9DDB-E99C383D8FA4.jpeg
bundan?

Canim insallah güzel haberi vermek nasip olur da sana da umut olur 🌸 2 embriyom gitti ngs ye 1 tanesi sağlıklı geldi cok şükür kalitesi de gayet iyi gebelik olusturmasi yüksek bir embriyo dedi embriyolog bakalim Allah bilir hayırlısını nasip etsin. Senin transfer islemin ne zaman peki seninki hakkinda ne dediler
Cajim ngs ye ne kadar ödediniz?

X