EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Testi bu 8.gün

Eklentiler

• 16032620911581427069514030223480.jpg
    16032620911581427069514030223480.jpg
    166,5 KB · Görüntüleme: 49
Acilde kan vermek için kadın doğum hastanesine mi başvuruyorsunuz yoksa herhangi bir hastanenin acili de kabul ediyor mu? Ya da ne diye başvurunca beta bakmayı kabul ediyorlar acb?
ben şişli memorialde yaptırdım tedavıyı..antalyada da memorial var burda acilden gıdıyorum tüp bebek kaydım oldugu ıcın acilden gidiyorum hemen açıyolar 3kez ucretsiz hakkım varmıs zsten🙊

Hadi hayırlısı olsun. Kese için falan ne zaman gidiyosun
bilmiyorum canım ya bana kalp atısı ıcın ılk test gununden 3hafta sonra demıslerdı ama..kese ıcın bılgı vermedıler sonucumu ılettım istanbul’da doktorum..ben antalyadayımm soracam nezaman gıdeyım dıye🙊

Günaydın güzel anneler ve anne adayladı. Trasferime çok az kaldı 9 10 gün sizler bu zamanlarda nelere dikkat ettiniz neler tüketmeye dikkat ettiniz nelerden uzak durdunuz. Ben günde 3 4 tane sigara içen biriydim 2 ay önce bıraktım asitli içecekler tüketmiyorum kahveyi 2 3 günde 1 re düşürdüm onun haricinde beslenmeme zaten dikkat eden biriydim aynı şekilde devam ediyorum. Ekstra bildiğiniz neler var. Propolis ve keçi boynuzu pekmezi kullanmak istiyorum sizler ne düşünüyorsunuz. Ben bahçeciye gidiyorum 3 yıl önce mustafa beye gittiğimde rahim tam istenilen kalınlığa gelmiyordu aslında biraz ondan endişe ediyorum bu konuda tavsiyeniz varmı.??
Benimde kalınlaşma problemim vardı 3 ay bekledim doktorum en sonunda estrofemi vajinal verdi ve climara forte bant verdi böylece kalınlaşma oldu dizinde aklınızda olsun ❤️

X