EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Bol su içtim kayısı yedim hoşaf yaptım geçmedi. Bu kez transfer günüm belli olursa bir hafta öncesinden ilaç icecem

Bol su içtim kayısı yedim hoşaf yaptım geçmedi. Bu kez transfer günüm belli olursa bir hafta öncesinden ilaç icecem
Ah gecmez o kabizlik hic biseye benzemiyo canim ben ikinci denememde kabizlik yasamamistim yaptiklarimi soyliyim sana.
Transferden 1 gun once lavman aldim eczaneden onu kullandim en azindan bagirsaklarimi bosaltmak adina istersen yaparsin.
Sonrasinda duphalac surubu hergun sabah aksam ictim yedigim kayisilar filan cabasi hergun 1 tane activiya yogurt yedim 1 bardak kefir ictim armut yedim bol yesillikli salata yedim sabahlari cok rahattim hic kabiz olmamistim

Ben hiç o ilacı içmedim transfer olduktan sonra sabah ve gece kayısı hoşafı içtim hiç de kabız olmadım tavsiye ederim :)
Arkadasim benim senin vucuda etki etmis ama o ilaclarim yaptigi kabizlik oyle beter oluyoki bilirsin yani ne zeytinyaglari icmistim hic bisey yemeyip butum gun kayisi yedim su ictim banamisim dememisti

Tuttu mu canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…