EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

MEdipol mega nasıl sizce? Bayan doktor istiyor eşim ama hep erkekler iyi bu konuda genelde. Bu arada zorunlu covid 19 testi yapıyolarmış eşinize ve size o da fiyata dahil dedi medipol 5000 tl, memorial 5450 tl dedi onunki dahil değil sanırım . sizin hastanelerde de virüs testi zorunlu mu ? 250-350 tl arası kişi başı çok fazla . Nereye taşıyacağım bilemedim adet geldi çattı haftaya :KK43: . Kan tahlili isterler mi acaba . Bahçeciden de 5000 TL artı muayene ücreti diye fiyat aldım ama içerik sormadım fazla
Canm benim bukadar sorunun cevabini ben bilemem ki amaa😔
Bahcecide sadece transfer 5 bin +muayene ucreti ilaclar sana ait baska bisey kapsamiyo.
Bi arkadas transfer oldu test istememisler ama isteselerde mecbur yaptiricaz cunku devlet hastaneleri belirti filan olmadan yapmiyolar.
Bana sorarsan ben medipolu duymadim memorial derim bahceciyi istemezsen

Ooo bu hayatta hersey para canim.
Işte bak ben labaratuarinin cok iyi oldugunu bildigim icin herseye para gozuyla baksalarda oraya gidiyorm gerci ben oyle oldugunu sanmiyorm ama.
3. Denemedir ordayim embriyolarmi alip baska biyeredr gidebilirdim ama guvenmiyorm bahceci dunyadki en iyi 3. Tup bebek merkezi arasinda ordan düsun iyimi degilmi.
Bu sitedende arastirabilirsin merkezleri.
Memorial acibadem bu merkezler tercih ediliyor ama diger merkezlere gore pahalilar.
Ben memorial'dayım, 10500, bahçeci de o kadardı diye hatırlıyorum. Yaşımdan dolayı devlet desteğinden yararlanamadım ama küçük bir indirim yaptılar. Nedense paragöz olmadıklarını hissediyorum ama yine de gidiyor paralar:) Allah bereket versin hepimize..

Deneyimli arkadaşlarım, bugün 9. günüm tedavide. En büyüğü 16.5 en küçüğü 11.5 olmak üzere farklı boyutlarda yumurtam görünüyor. Küçüklerin de gelişmesini bekleyeceğiz dediler. Bu durumu yaşayan var mı? En büyük olan beni bırakmaz de mi diğerlerini beklerken:)
Canm pek bilgim yok takilma sende o konulara 🤗 zaten olgun yumurtalari aliyolar en kucugu 11.5 se iyi diye biliyorum.
Ama dusunme onlari daha dusuncek cok sey olucak😂

Ben memorial'dayım, 10500, bahçeci de o kadardı diye hatırlıyorum. Yaşımdan dolayı devlet desteğinden yararlanamadım ama küçük bir indirim yaptılar. Nedense paragöz olmadıklarını hissediyorum ama yine de gidiyor paralar:) Allah bereket versin hepimize..
Amin canm ya bu ise baskoyduysan paragozmus filan dusunmiceksin bak 3. Denememi yapicam bahcecide ya isterlerse para goz olsunlar ne isteseler yaptim ben bana anneligi yasaticaklarsa para goz olsunlar umrumda degil 😍

Deneyimli arkadaşlarım, bugün 9. günüm tedavide. En büyüğü 16.5 en küçüğü 11.5 olmak üzere farklı boyutlarda yumurtam görünüyor. Küçüklerin de gelişmesini bekleyeceğiz dediler. Bu durumu yaşayan var mı? En büyük olan beni bırakmaz de mi diğerlerini beklerken:)
Güzel düşün canım bırakmaz umarım diğer küçüklerde gelişir bol bol fındık incir badem günde 1 yumurta ye yumurta gelişiminde önemli bunlar

Beni 19 eylülde çağırdı iğneden sonra muayene oluyorsun ve transfer için ilaç veriyor ilaç kullanma başlıyorsun mesela başladım 2 ekimde kontrolüm var rahim kalınlığı gayet iyi ise transfer tarihimiz belirlenecek 5 gün içinde transfer tarihi vericekler :)
Hm anladım canım saol muayene ile rahim kalınlığı önemli ozmn bol bol nar suyu içelim kalınlaşma olsun Saraçoğlu iyi geldiğini söylemişti rahime

ben hıc ılac kullanmadan transfer olacam sadece folık asit dedıler 10.gün tekrar kontrol ..herkes bırsuru bısey kullanırken dogal olması ıyı bıseymı emin olamadım🥴

ben hıc ılac kullanmadan transfer olacam sadece folık asit dedıler 10.gün tekrar kontrol ..herkes bırsuru bısey kullanırken dogal olması ıyı bıseymı emin olamadım🥴
Dondurulmuş mu canım benımde naturel olacak transfer sonrası ilaç kullanıcam

Erbil bey butun yeni gelen hastalardan adenomiyosisten supheleniyor ve fulya acık emaar’a yonlendırıyor bende bundan suphelendim işin aslı :KK43:(( herkeste aynı sey nasıl olabilir, bastan sona forumu okudum.
Sadece bu olayın uzmanı sanırım bu hafta muayene olmadan birseyden şüpheleniyorum ama emin olmam lazım dedi ve muayene ettiğinde anlayamadı benim muayenede farkedilmesi ve açık emar istedi ve dediği çıktı ya kaç senedir boşuna uğraşmışım bisey yok diyip saçma sapan ilaçlar kullanıp vücudum mahvolmuş.

Kizlar transfer oncesi hazirlik icin okuduklarimi derledim toparladim. Ben bugunden itibaren yapmaya basliyorum. Eklemeleriniz varsa yazabilirsiniz😌

- Ilikli kemik suyu (köyden getirttim jöle kivaminda her gun bir iki yemek kasigi yiyecegim)
- Omega 3 ( canan karatay bunun cok onemli oldugunu soyluyor. Ben gunde 1 tablet aliyorum)
- Rahim masaji ( adet bitiminden transfere kadar hint yagiyla yapacagim)
- Folic asid
- Ananas, avokado
- Nar suyu (ben direkt kati meyve sikacagiyla yapacagim ama marketlerde de organik satiliyormus, rahmi kalinlastiriyor)
- 2 lt su (en az)
- Ceviz, badem

Kizlar transfer oncesi hazirlik icin okuduklarimi derledim toparladim. Ben bugunden itibaren yapmaya basliyorum. Eklemeleriniz varsa yazabilirsiniz😌

- Ilikli kemik suyu (köyden getirttim jöle kivaminda her gun bir iki yemek kasigi yiyecegim)
- Omega 3 ( canan karatay bunun cok onemli oldugunu soyluyor. Ben gunde 1 tablet aliyorum)
- Rahim masaji ( adet bitiminden transfere kadar hint yagiyla yapacagim)
- Folic asid
- Ananas, avokado
- Nar suyu (ben direkt kati meyve sikacagiyla yapacagim ama marketlerde de organik satiliyormus, rahmi kalinlastiriyor)
- 2 lt su (en az)
- Ceviz, badem
RAhim kalınlaşma problemin yoksa nar suyu içmeni tavsiye etmem canım avakoduyu bende tüketiyorum

Hadi ya transfer surecinde icme onu ozaman canm cok onemli bence kabiz olmamak ben ilk denememde kabizlik cok cektim ıkınmak zorunda kaldim afedersin ve negatifle sonuclandi ben ona yoruyorum.
Ikinci denememde hic olmadim kabiz tutmustu.
Duphalac surup ic hergun en azindan yumusatir içini
Benimde en büyük korkum kabizlik

X