EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Yok canm senin istegine gore olmuyo o isler 😂
Rahim ne zaman kalinlasip istenilen duruma gelirse transfer ozaman oluyo😊
Biliyorum canım ama zaten o zamana çoktan olurum diye düşünüyorum 15 ile 20 gün arası oluyor zaten çoğunlukla. Belli kalınlığa ulaşmazsa iptal oluyor zaten

Merhaba canim benm esimde azosperm normal yolla imkansiz ama mucizeler olabiliyor hamilelik olabilirmi acaba cunku kahve lekelenmen olmus 2 kere kesilmis keske bi test yapsaydin.
Keske ama Doktora gittim ultrason ile baktılar kullanılan ilaçlardan olabilirmis söktürücü verdiler 1 hafta kullanacagim bitince regl bekleyeceğim kontrole gideceğim. 😔

Ben bahceci umutta tedavi goruyorum 2 senedir ben tavsiye ederim.
Nereyi secersen sec labarotuari cok iyi olan merkezi tercih et canim.
Onu nasıl araştıracağım ki :/ kanunideki dış gebelik olmuştu 3 tane de dondurabildiler. Bahçeci için her şeyi para olarak görüyor diyorlar. Kötü yorumlar aldım biraz .Bana 5000 tl artı muayene ücreti fiyat verdiler.

Onu nasıl araştıracağım ki :/ kanunideki dış gebelik olmuştu 3 tane de dondurabildiler. Bahçeci için her şeyi para olarak görüyor diyorlar. Kötü yorumlar aldım biraz .Bana 5000 tl artı muayene ücreti fiyat verdiler.
Ooo bu hayatta hersey para canim.
Işte bak ben labaratuarinin cok iyi oldugunu bildigim icin herseye para gozuyla baksalarda oraya gidiyorm gerci ben oyle oldugunu sanmiyorm ama.
3. Denemedir ordayim embriyolarmi alip baska biyeredr gidebilirdim ama guvenmiyorm bahceci dunyadki en iyi 3. Tup bebek merkezi arasinda ordan düsun iyimi degilmi.
Bu sitedende arastirabilirsin merkezleri.
Memorial acibadem bu merkezler tercih ediliyor ama diger merkezlere gore pahalilar.

Merhaba canım bende iğne vurundum zoladex aynı iğneler bildiğim kadarıyla 2 ay geçici menopozda kalmıştım bu hafta tedavimiz başladı nasipse ekimin badi transfer
Evet canım geçici menopoz iğnesi vuruldum bende ekim 7 de gel dedi doktorum bakalım sanırım çağırdığı gün transfer olmuyor ben ilk kez yaptırıyorum bilgim yok ama bence çağırdığı gün transfer olmaz bilen varmı kızlar nasıl ilerliyor bu süreç

benımde ekim’de olacak transferım😍bugun 2.gunum kontrole gittim sıkıntı yokmus ama kan verdım bakalım onlarda da sorun yoktur umarım🤲

Evet canım geçici menopoz iğnesi vuruldum bende ekim 7 de gel dedi doktorum bakalım sanırım çağırdığı gün transfer olmuyor ben ilk kez yaptırıyorum bilgim yok ama bence çağırdığı gün transfer olmaz bilen varmı kızlar nasıl ilerliyor bu süreç
Beni 19 eylülde çağırdı iğneden sonra muayene oluyorsun ve transfer için ilaç veriyor ilaç kullanma başlıyorsun mesela başladım 2 ekimde kontrolüm var rahim kalınlığı gayet iyi ise transfer tarihimiz belirlenecek 5 gün içinde transfer tarihi vericekler :)

Ooo bu hayatta hersey para canim.
Işte bak ben labaratuarinin cok iyi oldugunu bildigim icin herseye para gozuyla baksalarda oraya gidiyorm gerci ben oyle oldugunu sanmiyorm ama.
3. Denemedir ordayim embriyolarmi alip baska biyeredr gidebilirdim ama guvenmiyorm bahceci dunyadki en iyi 3. Tup bebek merkezi arasinda ordan düsun iyimi degilmi.
Bu sitedende arastirabilirsin merkezleri.
Memorial acibadem bu merkezler tercih ediliyor ama diger merkezlere gore pahalilar.
MEdipol mega nasıl sizce? Bayan doktor istiyor eşim ama hep erkekler iyi bu konuda genelde. Bu arada zorunlu covid 19 testi yapıyolarmış eşinize ve size o da fiyata dahil dedi medipol 5000 tl, memorial 5450 tl dedi onunki dahil değil sanırım . sizin hastanelerde de virüs testi zorunlu mu ? 250-350 tl arası kişi başı çok fazla . Nereye taşıyacağım bilemedim adet geldi çattı haftaya :KK43: . Kan tahlili isterler mi acaba . Bahçeciden de 5000 TL artı muayene ücreti diye fiyat aldım ama içerik sormadım fazla

Deneyimli arkadaşlarım, bugün 9. günüm tedavide. En büyüğü 16.5 en küçüğü 11.5 olmak üzere farklı boyutlarda yumurtam görünüyor. Küçüklerin de gelişmesini bekleyeceğiz dediler. Bu durumu yaşayan var mı? En büyük olan beni bırakmaz de mi diğerlerini beklerken:)

nereye taşıdınız ücret öğrenebilir miyim bir de . Virüs testi falan dahilmiymiş acaba
Tasıma için ücret ödemedik hastanede geriye kalan emriyo kalırsa dondurma için 1000 tl istediler ve transfer ücreti 5000 istediler okadar canım zaten eski hastanemde ikinciye transfer için 5000 istemişti fark yok sadece ekstra diğer hastaneye ödeme yapacgim

X