EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

20201017_183954.jpg
20201017_183954.jpg kızlar transferin 1. Gününden selam :confused:

Öncelikle Allah kucağına almayı nasip etsin sağlıkla ☺ Kaçıncı gün lekelenmeniz oldu? Benim transfer gününü sayarsak 5. Günüm adet ağrım var az az Belim ağrıyor bacaklarım sızlıyor falan bu şekilde olunca da korktum adet olacağım diye.
Amin 🙏 Rabbim inşallah sana da en kısa zamanda pozitif görmeyi ve sağlıkla sıhhatle hayırla kavuşmayı nasip etsin kardeşim ☺️ Ben 8 ekimde transfer oldum, 16 ekimde hafif pıhtı gibi 🙈başta pembe ve kahve lekelenme oldu. Bugün sabahta biraz kahverengi oldu. Ama çok az peçete de farkettim ( biraz açık oldu kusura bakmayın) tranferden itibaren de bazen belim bazen başım bazende bacaklarım ağrıdı.. özellikle 3-4. Günlerde ama kullandığım ilaçlardan dolayı olduğunu düşünüyorum. Östrojen ve Progesteron hormonu alıyoruz eksta. Bunların yan etkileri arasında vardı. Adet belirtilerinin aynısı sanki regl olacakmışım gibi.. İçini ferah tut Allah a hayırlısı için dua ettim Rabbim nasip etti darısı aisteyen herkese 🙏🙏

Amin 🙏 Rabbim inşallah sana da en kısa zamanda pozitif görmeyi ve sağlıkla sıhhatle hayırla kavuşmayı nasip etsin kardeşim ☺ Ben 8 ekimde transfer oldum, 16 ekimde hafif pıhtı gibi 🙈başta pembe ve kahve lekelenme oldu. Bugün sabahta biraz kahverengi oldu. Ama çok az peçete de farkettim ( biraz açık oldu kusura bakmayın) tranferden itibaren de bazen belim bazen başım bazende bacaklarım ağrıdı.. özellikle 3-4. Günlerde ama kullandığım ilaçlardan dolayı olduğunu düşünüyorum. Östrojen ve Progesteron hormonu alıyoruz eksta. Bunların yan etkileri arasında vardı. Adet belirtilerinin aynısı sanki regl olacakmışım gibi.. İçini ferah tut Allah a hayırlısı için dua ettim Rabbim nasip etti darısı aisteyen herkese 🙏🙏
Amin inşallah canım 🙏🙏

Amin 🙏 Rabbim inşallah sana da en kısa zamanda pozitif görmeyi ve sağlıkla sıhhatle hayırla kavuşmayı nasip etsin kardeşim ☺ Ben 8 ekimde transfer oldum, 16 ekimde hafif pıhtı gibi 🙈başta pembe ve kahve lekelenme oldu. Bugün sabahta biraz kahverengi oldu. Ama çok az peçete de farkettim ( biraz açık oldu kusura bakmayın) tranferden itibaren de bazen belim bazen başım bazende bacaklarım ağrıdı.. özellikle 3-4. Günlerde ama kullandığım ilaçlardan dolayı olduğunu düşünüyorum. Östrojen ve Progesteron hormonu alıyoruz eksta. Bunların yan etkileri arasında vardı. Adet belirtilerinin aynısı sanki regl olacakmışım gibi.. İçini ferah tut Allah a hayırlısı için dua ettim Rabbim nasip etti darısı aisteyen herkese 🙏🙏
Ayni gun transfer olmusuz ve ayni gun lekelenme olmuş😊 sonucunda ayni olmasi umuduyla pazartesini bekliyorum .test günümü :emir_bebek:

canım erken pozıtıf gorenlerden biri de benim sabırsızım cunku🙊ama benim hala belirtım yok hatta benımde belırtım yok dıye aglamıstım test gununden oncekı gun artık normal testle yapıyorum koyulasıyo neyseki pzt kan verecem 😍
sende kendinden bişey arama yani belirti herkeste olmuyor
Aynen oyle ikimizde aynı gün idrarda pozitif görmüştük. Ama bende belirti yok hala hafif göğüs hassasiyeti disinda. Yani kendinizi dinlenemeyin kizlar bu yüzden hepimiz oyleyiz ama stres oluyoruz istemeden

Selam kizlar, ben de 4 ekimde transfer oldum, cok sukur 8. Gun pozitifi gordum, 10. Gun de katlandi. Ben hibor 7500 igne, prolutex igne, coraspin ve estrofem kullaniyorum. Tup bebek doktorum 12. Haftaya kadar devam dedi ama bana garip geliyor, pihtilasma sorunum da olmamisti hic, acaba zarari olur mu bu ignelerin? Kadin dogum doktoruma haftaya cuma gidecegim.

X