EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Banada doktorun rahım filminden anlaşılıyo dedı bişey gormedi ama sulu ultrason yapalım dedı daha detaylıymış onu yaptı hiç uyutmuyolar histeroskopinin bi altı gibiymiş amelyathanede yapıyolar uyutmuyolar su dolduruyolar rahımın içine bi de oyle bakıyolar. Sulu ultrason emb koyulcak yerde polip myom var mı ona bakıyolar, tüpler rahım filminde cıkıyo. Sulu ultrason emb koyulcak yerıne bakma işlemi
Benim bahsettiğim işlem bu sanırım rahim filmimde doktor detaylı baktı tüpler kapalı ve sağ tarafta çikolata kisti çıktı 🤕

Is yerndekiler bilmiyor mu canm izin alsan eve gecsen stresten daha fena olacaksn sakinlds lutfenn inan yerlesme kanamasi regl olmazsn bebegin yerlesiyodur
İzin almadim canim zaten gun bitti sayilir eve gidince direkt yatacagim😢😢😢 cok sukur kesildi bi daha gelmedi. Hemsire ilaclari birakma pazar gunu de test yap dedi. Hayirlisi olsun artik insallahh😢💕

7. Gun testi 50.31
10.gun testi 58.25
Yukselmemis ya cok canim sikkin suan ogrensim test sonucunu.
Sizce tutunmaya devam eder mi? 😔😔
Doktor ptesi tekrarla dedi testi.
Asiri canim sikkin suan
Ah canim insallah yukselir bebegin sikica tutunur sana. Ben hayatimda hic bu degerleri gormedigim icin cok yorum yapamiyorum ama insallah gonlune gore olur🙏🙏

İzin almadim canim zaten gun bitti sayilir eve gidince direkt yatacagim😢😢😢 cok sukur kesildi bi daha gelmedi. Hemsire ilaclari birakma pazar gunu de test yap dedi. Hayirlisi olsun artik insallahh😢💕
Cok şükür canımm bak yerlesme kanamasiydi o tamam mı eve gidince dinlen pazar gününü bekle 😍 insallah poztfi gorceksin 🤲🏻

X