EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Dunku telastan cevap vermeyi unutmusum canım tsh 3.10 ciktı 100 luk doz kullanmaya basladm ve 3 gun sonra sabh erkn kan verdim 2.3 cikti senin kac cikmis
Estrofeme felan başlamadan önce 2.24 dü bir hafta sonra 4.63 olmuş pazartesi gününe kadar 125 mg kullan dedi normalde 100 kullanıyordum ama bu zamana kadar hiç bu değere çıkmamıştı 8 senedir ilaç kullanıyorum düşmez de iptal olur diye çok korkuyorum

Henuz kirmizi degil acik pembe ama cok korktum😢😢 insallah yerlesme kanamasidir. Bu ilaclari kullanirken adet olunur mu ki? Hemsireye de sordum donmedi daha😢😢
Olunmaz diye biliyorum kuzum sakin olmaya calis ki bebisi strese sokma yerlesme kanamasidir uzan dinlen biraz bakalm devami gelcek mi

Estrofeme felan başlamadan önce 2.24 dü bir hafta sonra 4.63 olmuş pazartesi gününe kadar 125 mg kullan dedi normalde 100 kullanıyordum ama bu zamana kadar hiç bu değere çıkmamıştı 8 senedir ilaç kullanıyorum düşmez de iptal olur diye çok korkuyorum
Benmde estorfeme baslamadan once 2.08 di daha yukseltti ilaclar...
Estorfem sabah ac karnina aliyor musun

İs yerindeyim allah kahretsin ya evde olsam uzanirdim😭 allahim hayirlisini nasip etsin insallah🙏🙏 cok stresli bir durum gercekten
Is yerndekiler bilmiyor mu canm izin alsan eve gecsen stresten daha fena olacaksn sakinlds lutfenn inan yerlesme kanamasi regl olmazsn bebegin yerlesiyodur

Bende çok tedirgindim defalarca uyandım ve hep yan yattım sırtüstü uyuyamamki bence bi sakıncası yok bunlar basit şeyler hoplayıp zıplamıyoruz sonuçta belirti varmı sizlerde ilk günden☺
Bende cok su ictigim icin surekli kalktim tedirgin uyuduk ama duruma simdi alisiyoruz bence bugunumuz cok daha rahat gececk 🤗 dun islem sonrası beyaz fitil koydu doktorum sanirim ondan sarımsi akintim var sadece zaten henuz belirti bisi olmaz olsada anlayamam 😁 trasnfer oncesi prolutex kullanmaya basldgm icin goguslerim falan agriyordu zaten

Bende cok su ictigim icin surekli kalktim tedirgin uyuduk ama duruma simdi alisiyoruz bence bugunumuz cok daha rahat gececk 🤗 dun islem sonrası beyaz fitil koydu doktorum sanirim ondan sarımsi akintim var sadece zaten henuz belirti bisi olmaz olsada anlayamam 😁 trasnfer oncesi prolutex kullanmaya basldgm icin goguslerim falan agriyordu zaten
Evet daha belirtiler için çok erken bende progestan fitil kullanıyorum günde 3 tane o akıntı yapıyor aiz başka hangi ilaçları kullanıyorsunuz

Ilk gecemizdi ya cok normal bence bugun daha iyi oluruz 🤗
Muhtemelen☺️ Dün transfer yapılırken rahim kalınlığınızı ölçtü mü doktor? Ben en son ctesi gitmiştim doktora o zaman 8.6 mm çıktı, sonrasında da perşembe transfere gün verdiler. Bir daha da rahim kalınlığı hiç ölçülmedi acb olması gerektiği düzede miydi diye kafama takıldı

X