EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Daha önce burada yazmıştım belki göemüşsünüzdür. Benim 3 doğal gebeliğim oldu ama Allah devamını nasip etmedi sonlandılar. Neyse söylemek istediğim şuydu bu gebeliklerimde hep regl tarihime yakın regl sancısı çekiyordum oldum olacağım diye regl beklerken hamile olduğumu öğrenmiştim. Yani muhtemelen onlar yerleşme sancısı☺
10 gündür pamuk gibi olan ben bu regli sancısıyla 2 gündür çok gerginim neyse test yapmadan 11.güne geldim ya sabır yarın test günü bakalım. Rabbim ne eylerse güzel eylesin 🙏

Bende sag taraftan oksapar sol taraftan prolutex vuruluyorum sirt ustu yatmaya calistim ama saga solada dondum sanirim...bir etkisi yoksa rahatca yatayim 😁
Ben ilk tedavimde cok kasmistim kendimi is yapmamistim yerimden kalkmamistim yatakta kipirdamadan yatiyodum tuvalete bile korkarak gidiyodum sonuc negatif olunca bunda o yaptiklarimi yapmak istemedim gayet rahat davrandim normal hayatima devam ettim kendimi cok yormadan yemegimi yaptim evimi topladım egilip kalkmadan kendimi zorlamadan Allah sukur pozitifi gordum bu sefer yani hersey kafada bitiyo biraz rahat olmak lazim insan kendini kasinca ne zaman geciyo ne stres bitiyo ☺

Ben ilk tedavimde cok kasmistim kendimi is yapmamistim yerimden kalkmamistim yatakta kipirdamadan yatiyodum tuvalete bile korkarak gidiyodum sonuc negatif olunca bunda o yaptiklarimi yapmak istemedim gayet rahat davrandim normal hayatima devam ettim kendimi cok yormadan yemegimi yaptim evimi topladım egilip kalkmadan kendimi zorlamadan Allah sukur pozitifi gordum bu sefer yani hersey kafada bitiyo biraz rahat olmak lazim insan kendini kasinca ne zaman geciyo ne stres bitiyo ☺
Aynen oyle yapmak lazm bende ilk gundu diye simdi kendime o kadar dikkat etmemeye caliscam insallah poztfi goruruz bizlerde 🤲🏻😍

@Yasnaz Kuzum listeye baktım icim açılsın diye nasıl guzell moral veriyor anlatamam 😍🥰 yeni hamislerimizi eklememissin mislina,sadesfd ve mila34 de hamileydi yanilmiyosam 😍🤩
Canim test günüm pazartesi bugün de baktim normal gebelik testi ile bu kez düne göre daha belirgindi cok şükür. Ama test gününe kadar kan vermekten vazgectim. Hepimiz güzel haberler alalim insallah 🌸

Canım amh ile hiç orantılı degıl bu olay bakıyorum amh ı benden fazla ama yumurtaları daha az sıklusunda. Sagda ve solda kaç adet folikulun var? En onemlisi bu hormon testlerıne cok takılma
Totalde 8-9 folikulum oluyor.ben tup bebek surecindeyim zaten doktor yeterli yumurtan var dedi ama rahim kalinlasma sikintim var acaba ondan mi az regl goruyorum...p.tesi nasip olursa histereskopi olucam doktor orda gorur herhalde diye dusunuyirum

Canim test günüm pazartesi bugün de baktim normal gebelik testi ile bu kez düne göre daha belirgindi cok şükür. Ama test gününe kadar kan vermekten vazgectim. Hepimiz güzel haberler alalim insallah 🌸
Cok şükur canım 🤲🏻 evde gebelik testiyle takibini yaparsın 🤗

X