EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Valla ben her gun progestan vuruluyorum bi gun sag bir gun sol taraftan o gun hangi taraftan vurulmadiysam o tarafa yattim hep sirt ustu zaten hic yatamiyorum pek dikkat etmedim yani yatisima sadece yuz ustu yatmak istemedim o kadar
Bende sag taraftan oksapar sol taraftan prolutex vuruluyorum sirt ustu yatmaya calistim ama saga solada dondum sanirim...bir etkisi yoksa rahatca yatayim

Hayir oyle bisey yapmadi yapsa haberm urdu bagisiklikta siknti var onun icjin verdm derdi.
Ama benm doktorum 2 ve 3 den fazla basarisiz denemesi olanlara veriyor burdan arkadaslrm var onlarada vermis bi sıknti olmadigi halde
Canım en ıyısı zaten benm doktorumda oyle ister sorunun olsun ister olmasın bagısıklık serumu mutlaka yapıyo. Bazı doktorlar ınanmıyo bu duruma onlar vermıyo. Ben biraz kendım pimpirikliyim kendım test yaptrıyorum

Doktorum o kafada sanirim... hatta transfer gunumu soyledgnde kan sonuclarin cikmadan hemen kendini hazrlama demisti duygusal olarak uzulmemek icin ki o tarih olmamasti 15 ekime ertelenmisti
Kizlaaar bu bukadar dert edilecek bisey degil merkeze gore degisir 2 deneme yaptm vermediler hic birinde verilenidr duymadim benim merkezimde yani bence gerekte yok hadi kese resmi embriyo resmi olsa neyse

Yok ben doktorum ne derse ona uyarm biseyde sormam tamam derim
Arkadasm suanda hamile galiba 30 haftalikti ve serumu uyguladilar onada doktorumus ayni insallah banada ise yarar❤

Kizlaaar bu bukadar dert edilecek bisey degil merkeze gore degisir 2 deneme yaptm vermediler hic birinde verilenidr duymadim benim merkezimde yani bence gerekte yok hadi kese resmi embriyo resmi olsa neyse
Haklisin kuzum insallah keseli ultrasonunu görmek nasip olur

Bende cok olmam 2 gun yogun diger gunler leke 5. 6. Gun banyo yaparim.
Baska bi kadin doguma gidip sorabilir muayene olabilrisin icin rahat etsin
benımde ilk 2 yogun oluyo 3. Gun azalmaya başlıyo 5. 6. Gun kahverengi akıntı gelıyo. Normal sanırım

Arkadasm suanda hamile galiba 30 haftalikti ve serumu uyguladilar onada doktorumus ayni insallah banada ise yarar❤
Ben herseyı sorguluyorum ya adamda bıktı benden hiç bi hastasının adını ezbere bılmıyo bi tek beni bılıyo senı unutmam diyo artık adam bana

Bi de ben neden her duydugumu soruyorum genelde soktorlar turmazsa onu denıyo bunu denıyo ben o ihtimali istemıyrm koyuldugu anda ilk baştan herseyı yapım bunu yapmadımda mı olmadı demek istemıyorum doktorlar negatifi gorunce verıyo ben artık o ihtimale kalmak istemıyrm o yuzden devamlı her duydugumu doktoruma gıdıp en baştan yaptrsam nasıl olur hocam dıye soruyrö

slm canım kan verdınmı verecekmısın??ben bun normal test yaptım sabah yıne..daha koyulasmıstı

Oyle oluyo evet mesela esim bile soyledi bu serumu neden ilk denemede vermediler diye.
Ama yasimiz genc bi problem yok kadinsal olarak onun icin tutar gozuyle bakiyolar ondan vermiyolar bence

Ilk denemenmiydi canim benim artk 3. Oldugu icin her konuda tecrubem bilgim var ondan dolayi bisey sormuyorm
1 tane olumsuzum var canım o zaman eşimde soerm sorunu vardı cozduk cok sukur baya sperm sayısı arttı. O il denememde hiç sorgulamadım zaten bılmıyodumda hiç bişey ne derlerse yaptım sonra pandemı grdı zaten 8 ay baya arastrdım smdide cok bıldgm için ne ihtimal duysam soruyorum 2 kere toplattık yumurta havuz yaptrdım donmuş embrıyolarımı koydurcam şimdide adetımı beklıyorum

Anladim canim bu son olsun insallah
Yinede herseyi bilmek iyi degil boyle kendine dert ediyosun bilme arastirma

Oyle oluyo evet mesela esim bile soyledi bu serumu neden ilk denemede vermediler diye.
Ama yasimiz genc bi problem yok kadinsal olarak onun icin tutar gozuyle bakiyolar ondan vermiyolar bence
Ama yaşımız gencte canım bizim zamanımızdan gidiyor giden ya da moralımız bozuluyo maddi olarak kayıp oluyo. Doktorlar ilk basta yapsa belki ilkinde bebek sahibi olcaz. Tutmayınca kan pıhtılaşma testı yaptrdı bana karyotip yaptrdı aslında kan pıhtılaşmam varmış keşke en basında yapılsaydı bana gore

Evet evet ilki tutmayinca banada pihtilasma genetik yapti temiz cikti.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…