EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Bence tam tersi sütte bana kabızlık yapar mesela Hiç süt içmem transfer zamanlarında
Yaaaa bayada yedim armut....bende süt kabzlik yapar diye biliyorum
Yok ya süt mideyi çok çok iyi yapar. Opu günü bende kötüydüm sonrasında süt içmeye başladım aşırı rahatladım. Dün de transfer oldum bugün yine süt içtim çok rahatım şişkinlik falan hiç bir şey yok. Siz yine bir deneyin

Tabiki aşırısı zarardır illa. Güne 1, en fazla 2 bardak. Onun yanı sıra yoğurtta iyi gelir

Ben de kullandım lucrin 1 doz. Bakalım 2. Aydayim ilaçta içiyorum. Bu ilaç bazı bayanlarda kanamaya neden oluyormuş bazilarinda geciktiriyormus. Rahim kalinligim 14 m olmuş.
Benim doktorum rahim kalınlığı ile ilgili bisey demedi daha aldığım ilaçları ekim 20 de gittiğimde kullan dicek sanırım ekim 7 de kontrolüm vardı gittim regl olmadım dedim gebeliğe baktı idararda bisey yok dedi ama daha olmadım bugun 37. Günüm

Rahim kalınlığında adet olup olmadığımız belli oluyormuş. Öyle dedi. Lucirin niye verdi doktorun sana

Rahim kalınlığında adet olup olmadığımız belli oluyormuş. Öyle dedi. Lucirin niye verdi doktorun sana
Çikolata kistim vardı ona baskı yapsın dedi karın içine yayılmasını ve Rahime baskı yapmasın diye 1 ay yeterli dedi geçici menopoz iğnesiymiş zaten 1 aydır öldüm ya ateş basıyor bi anda donuyorum sana neden verdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…