EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Banada etmemisti activia ye bak oda biraz ise yariyo armut kuru incir unutma bunlari canim transferden sonrs olmamak cok onemli😕
Armut kuru incir yiyorum yok etki etmedi valla 🤦‍♀️ activia yemedim ondan alayım.. aynen yaa transafer sonrasi olmamak lazm ondan korkuyorum 😔

Günaydın kızlar ben prolutex igne ve progestan hap kullaniyorum sabah 2 aksam 2 sanirim kabizlik yaptı zeytinyağı incir yiyorum ama etkisi olmuyor sanirim 😑 baska ne yapabilirim trasnsferimede az kaldı transfer sonrası sorun olur diye korkuyorum
Kabızlık bende çok yaşıyorum transferden sonra duphalac içiyorum biraz rahatlattı aktivta sabah kalkınca bı de bol kayisi faydası oldu bana

Günaydın kızlar ben prolutex igne ve progestan hap kullaniyorum sabah 2 aksam 2 sanirim kabizlik yaptı zeytinyağı incir yiyorum ama etkisi olmuyor sanirim 😑 baska ne yapabilirim trasnsferimede az kaldı transfer sonrası sorun olur diye korkuyorum
Canim ben kefir ictim hep. Cok iyi geldi hatta ilk gun iki bardak ictim fazla abartmisim ishal oldum. Sonraki gunler bir bardaga dusurdum duzene girdi. Hic kabiz olmadim

X