EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

aralarda ayakalrını uzatıp dinlenmeye çalış canım ders anlatırken hep aynı pozisyonda kalma
Uzatmaya çalışıyorum canım genelde çok hareket etmemeye çalılıyorum ama otur kalk otur kalk sürekli . U
Ayni seyi bende yaşıyorum 😅

Merhaba kizlar bende 8 ekim de transfer oldum insallah güzel haberler vermek nasip olur 🌸
Bende 8 Ekim liyim😂 inşallah hayırlısıyla sağlıkla doğarlar🙏 Sizin durumlarınız nasıl

Çayı açıl içebilirsiniz dediler kahve de günde bir tane içil
kızlar 8. Gün değerim 241 çıkmış hamileyim çoook şükür hala inanamıyorum rabbim devamını getirsin inşallah çok bekledik çok şükür ❤
Hayırlı olsun hayırlısıyla kucağına alacağın günleri de görürsün inşallah🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Öncelikle aramıza yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz bana transfer tarihlerinizi söylerseniz sizi listeye ekleyelim🤗

Kızlar Sakin olun 😆 çay kahve tamamen yasak değil Ben iki denememde de bu şekilde uyguladım zaten transfer sonrası verilen kağıtta da böyle yazıyordu günde bir bardak çay içilebilir kahvaltıda açık olacak şekilde diye Türk kahvesini de her gün içmeyin içecekseniz de bir fincan içebilirsiniz ama ben içmemeyi tercih ettim pozitif sonucu aldıktan sonra bir bardak içmiştim sizde bu sekilde yapabilirsiniz🥰
Hoşbulduk 😇🥰 3 ekim benim de 🙈😇

Öncelikle aramıza yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz bana transfer tarihlerinizi söylerseniz sizi listeye ekleyelim🤗

Kızlar Sakin olun 😆 çay kahve tamamen yasak değil Ben iki denememde de bu şekilde uyguladım zaten transfer sonrası verilen kağıtta da böyle yazıyordu günde bir bardak çay içilebilir kahvaltıda açık olacak şekilde diye Türk kahvesini de her gün içmeyin içecekseniz de bir fincan içebilirsiniz ama ben içmemeyi tercih ettim pozitif sonucu aldıktan sonra bir bardak içmiştim sizde bu sekilde yapabilirsiniz🥰
8 Ekim 💛

X