EKİM 2020 Dondurulmuş Embriyo Transferi Olacaklar

Ya ben hayatim boyunca ne cektiysem bu tezcanliligimdan aceleciligimden cektim. Gecmiyor gun saat dakika 3. Gun insan kan testi yaptirir mi 😂😂 4.78 cikti hemsire dalga gecti benimle 😂😂 sabirli ol dedi biraz. Bende arastirdim 7. Gun daha iyiyimis bi de size sorayim dedim bu arada bugun de idrar testi 2. Cizgi silik cikti 🙈
Hehehe bende tez canlıyım ama test gunumu beklemeyi dusunuyorum ☺ catlatma ignesi vuruldun mu peki

Yaa inanmiyorm valla😂😂😂
Tutmus tutmus cok sukur ama.bak nekadar erken ogrenirsen okadar zor geciyo zaman erken ogrenme bekle🤗ama bu tutundugunu gosteriyo insallah🥰
Off topik ugurlu geldi insallah darisi bana 😍😍
Yiiiiaaaaa gercektennn miiiii 👏👏👏👏👏 hemsirede muhtemel gebelik var dedi rahat dur dedi sabret dedi ekim bizim ayimizimmm kzilarr :halay: :halay: :halay:

Yaa inanmiyorm valla😂😂😂
Tutmus tutmus cok sukur ama.bak nekadar erken ogrenirsen okadar zor geciyo zaman erken ogrenme bekle🤗ama bu tutundugunu gosteriyo insallah🥰
Off topik ugurlu geldi insallah darisi bana 😍😍
Aynen canımm topigin ugurlu masallah 🧿🧿
Insallah bizlerde poztf sonucu alalım 🤲🏻😍💗

Catlatmayi toplamada vuruldum sanki baska vurulsugumu hatirlamiyorum bi de tranafer oncesi 1 hafta once olabilir yumurta baskilama ignesi oldum 🙄
Burada bazılarına yarım doz catlatma ignesi vermsler tramsfer sonrasi ondan sordum canm her doktor baska bir yol izliyor 🤷🏻‍♀️ catlatma yok o zaman poztfsin insallah saglikla degerin artar canım 🤲🏻😍

Allahim insallah kolaylikla olur buyur gelisir kucagimiza aliriz hepimizikinki kolaylikla olur insallah. Bu arada test en ucuz 100 tl ye buldum. Medical park 180 dedi. 😮
Ankarada yaptırıyorsanız denge tıp merkezi var 80 liraya yapıyor. Ya da biraz sabrederim derseniz aile hekimine verin kanı öğleden sonra 4-5 gibi çıkar☺️ Ve tebrik ederim inşallah sağlıkla kucağınıza alın🤲🏻

Hehehe bende tez canlıyım ama test gunumu beklemeyi dusunuyorum ☺ catlatma ignesi vuruldun mu peki
Aynı sıkıntı bende de var bir iş yapılacak mı hemen yapılsın bir şey mi alınacak hemen alınsın bir sorun mu var hemen çözmeliyim🙄 ama iş gebelik olunca hep beklemek durumunda kalıyor insan. Kan sonucu bekle, betanın iki kat artmasını bekle, kese görmeyi bekle sonrasında kalp atışını görmeyi bekle... Allahım bizlere sabır versin🤲🏻

Aynı sıkıntı bende de var bir iş yapılacak mı hemen yapılsın bir şey mi alınacak hemen alınsın bir sorun mu var hemen çözmeliyim🙄 ama iş gebelik olunca hep beklemek durumunda kalıyor insan. Kan sonucu bekle, betanın iki kat artmasını bekle, kese görmeyi bekle sonrasında kalp atışını görmeyi bekle... Allahım bizlere sabır versin🤲🏻
Aminnn canım cidden bu anne olma süreci bana sabırlı olmayı öğretti yıllardr bekliyorum o cift cizgiyi görmeyi elbet kan sonucunuda beklerim yeter ki sağlıkla gelsnler bebislerimiz 🤲🏻😍

Bu cumlelerin benzerini az once esime kurdum allah yavasligi sever dunya 7 gunde bebek 9 ayda .. acelecilik iyi degil aslinda ama bunun genetik oldugunu dusunuyorum :) beklemeyi ogrenicez sabretmeyi birgun ogrenicez 🤲😊

X