Eeee konu neydi :D

Yüksek lisans yapma umudu, daha doğrusu tek engeli dil olan bir mühendis. Onu geçersem öğrenci olcam inşallah :KK70:
Uff dil deme bana lanet korkulu rüyam:KK14: Okulda son senem ve sirf korkumdan ingilizce derslerini hep sona biraktim. Simdi birinci siniflarla takiliyorum :KK70:

Inşallah geçersin de öğrenci olursun yine :)

Anaam yoldasim :KK70::KK70: bizim de kendi dukkanimiz var restoran. Insanin kendi isi oldu mu cok zor ama Allaha Şükür tabi :-)
Anammm eşim 11 yıl restoran işindeydi ya benim de :) sonra dan bu sektöre geçti pek sevdi evlendirme işini :KK70: gelicek sabah 10 da gidicek gündüz de gecede düğün var. Zor oluyor hayatı tek başıma döndürüyorum çocukların evin herşeyin tüm sorumluluğu benim üzerimde ama alıştım ya. Restaurant daha zor gelirdi bana 7 şube hepside eşime bağlıydı denetlemek için gezerdi aboooo böyle iyi geçte olsa evde nefesi var :)

Ben uyumaya gidiyorum tam ısınamadan konuyu birakmakta istemiyorum ama cok yogun bi gün beni bekliyor. Iyi geceler hanımlar :KK25::KK25:

Bebek geliyor ha ay maşallah allah ım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah. Prens mi prenses mi?
Allah razı olsun cümlemize İnşaallah.. Prens :) Allah herkese nasip etsin.
Ne çabuk yazdınız o kadar yahu :)) Telefon elimde uyuyakalmışım :KK70: Tabi benim uykum bu kadar olur, 2 saat sonra bidaha uyurum :KK70:

Ilk defa geyik konusuna daldım bu kadar yalniz takilmak yeter yeaa diyip:KK70: kayip gitmesin elimizden:)
evet evet geyik guzeldir benim de geyik topigim var aahh ne muhabbetin dibine vururuz ama :-)

Hiiii uyku ve ben allah korusun :KK70:
Büyük kız küçüğü uyandırdı ortalık karıştı eşimi aradım al la bebelerini delirttiler beni didim onu bekliyorum biri salonda biri yanımda oturuyor bu yaşta bu kavga büyüyünce düşünemiyorum :KK70:

Anammm eşim 11 yıl restoran işindeydi ya benim de :) sonra dan bu sektöre geçti pek sevdi evlendirme işini :KK70: gelicek sabah 10 da gidicek gündüz de gecede düğün var. Zor oluyor hayatı tek başıma döndürüyorum çocukların evin herşeyin tüm sorumluluğu benim üzerimde ama alıştım ya. Restaurant daha zor gelirdi bana 7 şube hepside eşime bağlıydı denetlemek için gezerdi aboooo böyle iyi geçte olsa evde nefesi var :)

Ya cok zor restaurnat isi gerçekten. Ama bu dugun isi daha zor sanki ya. Esin erkenden gidip gec geliuomis. Benimki mesela 11.30da gider en gec 12fe gelir. Ama ilk baslarda ooooo 2 3 4 boyle gelirdi. Esim isletmesini de kendjsi yapiyordu. Simdi kardeşini kasaya koydu kendisi erken geliyor sukur :-)

xenforo-smilies-kk24.gif

X