Eeee konu neydi :D

Aa evet ne guzel olurdu wma yine oluruz ya bence :KK66:

vaaav bu senin evin manzarasi mi? Ben kalabalik yerlere bayilirim. Senin yerinde olmayi cok isterdim :KK70::KK70:
Yok canım eiffel in tepesinden çektim bunu.
Tam orda oturmuyoruz öyle olsa sıkılırdım 10-15 dk mesafe araba ile oraya :))

Sabaha kadar oturdum,şimdi de ayılamıyorum.
Düzensiz uykunun gözü kör olsun :KK43:
Napıyorsunuz??
Kahve ic canim. Ben de yemek yiyorum. Esimle sabah 6.30da kalktik uykumuz kacti. Basladik komik seyler anlatip gulmeye. Saatlerce konustuk sonra biraz daha uyuduk o gitti simdi ben de yemek yiyorum :-) :-)

Kahve ic canim. Ben de yemek yiyorum. Esimle sabah 6.30da kalktik uykumuz kacti. Basladik komik seyler anlatip gulmeye. Saatlerce konustuk sonra biraz daha uyuduk o gitti simdi ben de yemek yiyorum :-) :-)
Ohh ne güzel ben daha kahvaltı etmedim :KK70: yataktan çıkamadım ki :KK43:
Sabah 6:30da yattım, tam sizin kalktığınız saatte of aman ya Rabbi bir işe başlasam da uyku düzene girse :KK70:
Ne yemek yiyorsun :KK70:

Kim görse bilmez ama onun tepesinden çekildiğini :KK70:

De mi yani? :KK70::KK70::KK70::KK70:

Ohh ne güzel ben daha kahvaltı etmedim :KK70: yataktan çıkamadım ki :KK43:
Sabah 6:30da yattım, tam sizin kalktığınız saatte of aman ya Rabbi bir işe başlasam da uyku düzene girse :KK70:
Ne yemek yiyorsun :KK70:

Insallah sen de hayirlisiyla bi ise girersin dd düzene girer canim. Ne yiyeyim Allah ne verdiyse yiyorum :KK70::KK70:

Kocaman bir karınla yataktan kalkmak için cebelleşiyorum ondan uyumamayı tercih ediyorum :KK70:
Aa hamile miydin, ay ne güzel ben arada düşünüyorum son zamanlarda o karınla nasıl hareket edip nasıl oturup kalkıyorlar diye. Çok zor görünüyor geçekten Allah kolaylık versin .. :)) ve sağlıklı bir şekilde doğsun inşallah:))

X