Duygularımı kaybettim, hiçbirşey hissetmiyorum....

Doudou aynı bende senin gibi hislerim kırgın üzgün mutsuz ama ne yapalım böyle geçecek herhalde bende 3kez denedim olmuyor yaza kadar ara verdim dondurulmuşlar var onları kullanacağım bakalım hayırlısı sen tekrar başlamışsın sanırım onun için kafanı rahat tut derim herşey gönlünce olsun a.s

Aslında ben kırgın mutsuz değilim. Hiçbirşey hissetmiyorum. İsteğim kayboldu. Üzülmüyorum artık olmazsa olmaz. Kendimi kahretmenin anlamı yok. Ben elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Allah hayırlısını versin.

doudou bende iyi haberlerini bekliyorum inşallah rabbim hayırlısıyla güzel güzel bebişler verir sana bende senin yolunu takip ederim

canım üzme kendini insallah hakkımızda hayırlısı olur. Ben daha bir kere denedim ve olmadı buna ragmen cok uzuldum senı cok iyi anlıyorum ama umudunu kaybetme bence insanın tüm umudunu kaybettiği an herseyini kaybettiği andır. İnsallah Allah'ım gönlüne göre verir ve hepimizin

Helinciğim bu gün kontrolde yumurtalarım 16 mm olmuş yarın tekrar çağırdılar gideceğim tekrar. önümüzdeki hafta içinda toplama işlemini yaparız dediler. Hayırlısı olsun artık.

canım bende bugün doktora gittim doktor ölçümlarine baktı 7-8 tane 15mm den fazla yumurta vardı doktor son iğneni bu akşam yap yarın gel dedi sanırım yarın çatlatma iğnesi yapılacak hafta içide toplanılacak sanırım dönemlerimiz aynı olacak yarın sana haber veririm

HELİN HİVDA, DOUDOU umarım iyi haberlerle gelirsiniz. ben de haftasonuna doğru aşılama olurum muhatelemen. pazartesi doktora gidicem

Helinciğim bu gün kontrolde yumurtalarım 16 mm olmuş yarın tekrar çağırdılar gideceğim tekrar. önümüzdeki hafta içinda toplama işlemini yaparız dediler. Hayırlısı olsun artık.

doudou ne yaptın kontrol nasıl geçti ne zaman yumurtaların toplanıyor sanırım dönemlerimiz yakın olacak

Merhaba canım bugün seni çok merak ettim doğrusu, dünde girmedin. Ben de son iğneyi bugün vuruldum. Yarın akşam çatlatma iğnesini vurulacağım. Salı sabahı toplama yapılacak. Aynı gün olsunda gör sen:içelim::içelim:

a.s. Saol canım. Bu deneme de kimseye haber vermedim annem bile bilmiyor senin gibi arkadaşlar sayesinde kendimi iyi hissediyorum. Teşekkürler.

HELİN HİVDA, DOUDOU umarım iyi haberlerle gelirsiniz. ben de haftasonuna doğru aşılama olurum muhatelemen. pazartesi doktora gidicem

Dileklerin için saol canım umarım senin aşılaman da pozitif olur. Gelişmeleri bize de söyle olurmu.:1hug:

doudou ne yaptın kontrol nasıl geçti ne zaman yumurtaların toplanıyor sanırım dönemlerimiz yakın olacak

Helinciğim gittinmi kontrole? Ben akşam 11 de çatlatma iğnemi vurulacağım. Senden haber bekliyorum. bu senin için. bu benim için.

Helinciğim gittinmi kontrole? Ben akşam 11 de çatlatma iğnemi vurulacağım. Senden haber bekliyorum. bu senin için. bu benim için.

canım doktora gittim bende bu akşam dokuz buçukta çatlatma iğnemi vurulacağım salı yumurta toplanılacak doktorum yumurtaların iyi olduğunu söyledi bakalım artık

doudou mutlu haberi aynı gün alacağız inşallah benimde salı sabahı toplanılacak

kızlar çatlatma iğnemi dün akşam kendim yaptım ama zorlandım doktor iki enjektör verip yarısını göbeğin sağ tarafına yarısını sol tarafa yap dedi bende iki tarafa yaptım ama enjektöre hepsini alamamışım kalanınıda üçüncü kez yeniden kendime enjekte ettim tüm ilacı vermiş oldum ama 3-4 dakikalık aralıklarla üç defada oldu sizce bir sorun olurmu

Helinciğim ben çatlatma iğnesi (pregnyl) kalçadan vuruldum bir seferde. Bu nedenle sorun hakkında bir bilgim yok. Maşallah kendine vuruluyon ben hayatta kendime iğne yapamam.:sm_confused:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…