Duygularımı kaybettim, hiçbirşey hissetmiyorum....

üzüldüm canım benim durumum da senin gibi. ilk hamileliğim (mucizem)3 buçuk aylıkken sonlandırıldı.ikizdi tek keseydi ve biri gelişmemişti. neyse şu an sperm azlığı ve hareket yetersizliği yüzünden hamile kalamıyorum aşılama deniyoruz. ilk iğne başladı bugün...

ama canım bencede daha sık takip etmesi lazım. En geç 2 güne bir gidiliyor. Bence sen bu konuyu doktorunla konuş. Biraz yumurtalıkların ilaca cevabıda geç oluyor gibi geldi bana. Ama yumurta takibi çok önemli bir konu. Bazen geç kalınınca tedavi erteleniyo.Allah korusun. Özel Hastaneye mi gidiyosun.

yumurtaların iyi olmasına çok sevindim bende cumartesi kontrole gideceğim benim ilk denemem aşılamada hiç olmadım direk tüp bebeğe geçtik cuma kontrol sonucunu yazarsan sevinirim

canım yarın 11 gibi gideceğim sonucu yazarım tabi ki.

Ah canım çok haklısın.İlk tüp bebek denememde bedenim yorgun olduğu için yumurta toplama sonrasında başıma gelmeyen kalmadı, çok fazla ağrım oldu ve ameliyat olmak zorunda kaldım. Ama çok yoğun bir işim var. Ben bir Onkoloji Hemşiresiyim, yani Spiderman gibiyim bazen. Ama çok haklısın dinlenmiş vücut çok daha iyidir. Canım benim olmayıncada olmuyo herşeyin iyisini Allah bilir. :1hug::1hug:

Çok geçmiş olsun akdaşcığım. Aşılamayla inşallah bebeklerin olur canım.:teselli::teselli:

canım inşallah aşılaman tutar.ben direk tüp bebeğe geçtim 9 gündür iğne kullanıyorum yarın kontrolum var sanırım pazertesi salı gibi yumurtalar toplanır yarını heyecanla bekliyorum

özel hastaneye gidiyorum benim kafamıda karıştırdı ilk olduğu için kaç günde bir gidiliyor bilmiyordum 5 gün sonra çağırmasını da anlamadım benim korkumda geç kalmak umarım korktuğum başıma gelmez

canım benim sen kesinlikle sıkı takip et geç kalırsan çok üzülürüm. Çok önemli bir konu biliyorsun canım. Aslında hergün gidiliyor bazen 2 günde bir. Sen bugün bir git bence.

:uhm::uhm::uhm::uhm:bişey soracağım arkadaşlar önceden burada olan arkadaşların isimlerini görebiliyordum şimdi göremiyorum sizdede öylemi

Merhaba canım, Kayseri den olmana sevindim. Sormak istediğin birşey olursa çekinme olur mu.

hangi doktora gittiğini öğrenebilirmiyim eşinde doktormuş sende hemşire tanıdıklarınız çok olur bana tavsiye edeceğin bi doktor varmı ssk lıyım özelde yaptıramam ssk da olabilirim ancaka.s.

Senden bir yardım rica ediyorum.Sen ve eşin bizlere göre tıbbi çözümleri çok daha iyi algılarsınız mutlaka. Ben izmir de oturuyorum ve izmirdeki bir klinikte symrna art diye bir yerde tüp bebek denedim ve aşılamalarımda aynı yerde oldu.Bu sitede aklımı karıştıran yazılar oldu symrnadan memnunkalmayanlar olduğu ve izmirdede işin uzmanı tek yerin ege tüp bebek olduğu yönünde eşinin izmirli olduğunu yazmışsın dahaönce bu konuda bana fikir verebilirmisin bilginiz yada duyumlarınız varsa canım. İlgine çok teşekkürler.

hangi doktora gittiğini öğrenebilirmiyim eşinde doktormuş sende hemşire tanıdıklarınız çok olur bana tavsiye edeceğin bi doktor varmı ssk lıyım özelde yaptıramam ssk da olabilirim ancaka.s.

canımcım 3 aşılama ve 2 tüp bebek denemesini fakültede yaptırdım doktorum özelden takip ediyordu. Çok kötü günler yaşadım orayı asla tavsiye etmiyorum kapısından bile girme. Aslında istanbula gidecektim ama eşim uzmanlık sınavına çalışıyor konsantrasyonunu bozmak istemedim şimdi sevgi hastanesine bihter hanıma gidiyorum inşallah sonuç alırım diye umut ediyorum. sevgi hastanesi çok iyi diye duyumlar aldım. Zaten Ankara bağlantılı çalışıyorlar. Başka iyi bir yer yok zaten Kayseride. Orada ssk var sanırım. Yine sorarım gittiğimde senin için.:içelim::içelim::içelim:

Canımcım evet bir ara İzmir de bende yaptırmayı düşündüm. Sonra vazgeçtim. Bende araştırmalarımda ege tüp bebek iyi diye duymuştum. Eşim ordaki doktorun adını söylemişti, şimdi hatırlamıyorum akşam sorarım, yazarım sana. Ayrıca İzmir de doktor arkadaşı vardı eşimin bir soralım. İnşallah senin için hayırlısı olur.:içelim::içelim::içelim:

Çok teşekkürLE CANIM ilgine. O kadar zayıf hissediyorum ki kendimi her söylenenden atkileniyorum hiç bir şeye güvenememeye başladım. Acaba hata mı yaptım yanlış yer yanlış dr mu seçtim 12 gün sürecinde yerimden çok kalktım ondanmı tutmadı......bir sürü kurgu yani.Desteğine teşekkürler arkadaşım

Canım benim yok öyle zayıf hissetme kendini. Zaten normal koşullarda tamamen normal olan bir çiftte bir ay boyunca beraber olduklarında gebelik oluşma oranı %25, tüp bebekte yapılan artı destekle bu ancak %50-60 olabiliyor. Benim bu 6. uygulamam ve bi de öyle büyük bir problemim yok, daha büyük problemi olanlar benden önce gebe kaldı, ben kafama takarsam kafamçokkarıştı böyle olurum. Herşeyin hayırlısı canım benim. Transfer sonrası 72 saat çok önemli sadece tuvalet ihtiyacı için kalmak gerekiyor. Sonrasında ağır işler yapmamak gerekiyor. Bak nasıl uzmanlaşmışım. Allaha çok şükür iyi hissediyorum kendimi, hatta bi arkadaşım bana sen başka bir boyuta geçmişsin başkası olsa kafayı üşütürdü dedi. Allah en iyisini bilir.:1hug::1hug::1hug:

yumurtaların iyi olmasına çok sevindim bende cumartesi kontrole gideceğim benim ilk denemem aşılamada hiç olmadım direk tüp bebeğe geçtik cuma kontrol sonucunu yazarsan sevinirim

Helinciğim bu gün kontrolde yumurtalarım 16 mm olmuş yarın tekrar çağırdılar gideceğim tekrar. önümüzdeki hafta içinda toplama işlemini yaparız dediler. Hayırlısı olsun artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…