Duygularımı kaybettim, hiçbirşey hissetmiyorum....

kızlar merhaba çok şükür 8.güne geldik salı test tarihim tabii adet olmazsam genelde 4-5 gün önce adet olurum bu ilaçlar geciktirme yapar mı ağrılarım var adet belirtilerimin hepsini gössteriyorum ya bakalım hayırlısı artık

Benimde öncekilerde pek belirtim olmamıştı. Bu sefer ağrılarım falan oldu bende de adet belirtileri var, bakalım hayırlısı. Pozitif sonuç alırız inşallah.:nazar::nazar::nazar:

Benimde öncekilerde pek belirtim olmamıştı. Bu sefer ağrılarım falan oldu bende de adet belirtileri var, bakalım hayırlısı. Pozitif sonuç alırız inşallah.:nazar::nazar::nazar:

adet günüm yaklaşıyor ve aynı adet ağrısı çekiyorum hatta bugün bel ağrısıyla uyandım adet oluyorum sandım artık hayırlısı umarım hamileyiz de bunlar bebek habercisidir

selam kızlar bugün tam 10 gün oldu kaldı iki gün nerdesiniz haftasonu gezmelere mi gittiniz ben evde çok sıkılıyorum bugün ağrılaeım oldu yine ama şimdi daha iyiyim şuan ağrım yok ama korkuyorum sonuca yaklaştıkça doudou napiyon nasıl gidiyor hiç belirtin var mı

selam kızlar bugün tam 10 gün oldu kaldı iki gün nerdesiniz haftasonu gezmelere mi gittiniz ben evde çok sıkılıyorum bugün ağrılaeım oldu yine ama şimdi daha iyiyim şuan ağrım yok ama korkuyorum sonuca yaklaştıkça doudou napiyon nasıl gidiyor hiç belirtin var mı

Merhaba Helin. Gezmelere gitmedik valla sıkıntıdan patlıyorum. Benim dün çok ağrılarım vardı, şimdi yok gibi. Kafam karmakarışık ne düşüneceğimi bilemiyorum. İnşallah sonuç pozitif olur. Bi kötü sonuç daha benim için çok iyi olmaz gibi geliyor. Allah emeklerimizi boşa çıkarmasın İnşallah.

testten önce adet olunuyormu yoksa ilaçlar geciktirir mi sanki her an adet olacakmışım gibi ağrım var daha önceki denemelerde nasıldın

X