Duygularımı kaybettim, hiçbirşey hissetmiyorum....

İnşallah canım hayırlısı olsun. Sen neye karar verdin araştırıyormusun.:1hug:

ben şimdilik beklemedeyim nedense kendimi tüp bebek olayına bir türlü alıştıramıyorum çok kararsızım moralman ikimizde kötü durumdayız yani daha şoku atlatamadım rabbim inşallah bi mucize verirde hiç gerek kalmaz olmayan herkese

Duoduo ve helin hivda inşallah yarın yumurtalarınız çok kaliteli olur ve transferinizden sonrada müjdeli haber alırız bol şans diliyorum ikinizede sizin için çok dua edicem. Kendinize dikkat edin. sevgiler

ben daha bu yolda yeniyim o yüzden sizin çektiklerinizi tam olarak anlayamam ama anne olamamnın verdiği acıyı anlarım mesajları okuyorum çok yıpratıcı gibime geliyor tüp bebek tedavisi ya tutmassayı artık hiç düşünemiyorum yani şu anda ilk psikolojik çöküntüyü yaşıyorum dahada bu çöküntüler çok olacak gibime geliyo ama hep dua ediyorum edeceğimde olmayan herkes için rabbim uğraştırmadan hepimizin kucaklarını doldurur inşallah

ben şimdilik beklemedeyim nedense kendimi tüp bebek olayına bir türlü alıştıramıyorum çok kararsızım moralman ikimizde kötü durumdayız yani daha şoku atlatamadım rabbim inşallah bi mucize verirde hiç gerek kalmaz olmayan herkese

Tabi kendini hazır hissetmen çok önemli, hayırlısı olsun. Tabi zor bir durum kendinizi biraz toparlamanız şart.

Duoduo ve helin hivda inşallah yarın yumurtalarınız çok kaliteli olur ve transferinizden sonrada müjdeli haber alırız bol şans diliyorum ikinizede sizin için çok dua edicem. Kendinize dikkat edin. sevgiler

Canım ebrizm saol teşekkürler. Hafiften can sıkıntım başladı valla. İnşallah bu son olur.

kızlar bugün yumurtalarım toplan dı 14 tane yarın döllenme ile ilgili bilgi alacağım benim çok ağrım var kasıklarımda yürüyemiyor oturamıyorum bu normal mi? doudou ne yaptın seni merak ediyorum

kızlar bugün yumurtalarım toplan dı 14 tane yarın döllenme ile ilgili bilgi alacağım benim çok ağrım var kasıklarımda yürüyemiyor oturamıyorum bu normal mi? doudou ne yaptın seni merak ediyorum

Evet canım ağrıların normal yarına daha iyi hissedersin kendini. Benimde karnımda şişlik ve ağrı var benim de 13 tane toplandı. Aynen yarın bilgileri alacağım. Yazarım sana burada.

a.s.
Evet canım ağrıların normal yarına daha iyi hissedersin kendini. Benimde karnımda şişlik ve ağrı var benim de 13 tane toplandı. Aynen yarın bilgileri alacağım. Yazarım sana burada.

doudou inşallah meleğine kavuşacaksın allahım nasip etsin dualarım seninle

DOUDOU VE HELİN HİVDA umarım bebişlerinize bir an önce kavuşursunuz. benimde aşılama olacak muhtelemen pazartesi.pregnly nasıl oldun.

efet bended olmuştu bu normal agrı ama yarına daha iyi olacaksınb inşallah bu agrılarını unutturacak meleğine kavuşursun a.s.

DOUDOU VE HELİN HİVDA umarım bebişlerinize bir an önce kavuşursunuz. benimde aşılama olacak muhtelemen pazartesi.pregnly nasıl oldun.

canım sağol sana aşılamada başarılar diliyorum ben pregnly kullanmadım ama kullananlar arkadaşlar vardır mutlaka

iyi dileklerin için sağol 14 yumurta iyimidir gerçi kalitesi önemli ama dondurtmayı düşünüyorum

14 gayet iyi canım önemli olan kaliteli 3 4 tane embryo oluşması inşallah donduracağın yumurtalara ihtiyacın kalmaz ilk tarnsferde kavuşursun bebişine ya da bebişlerine :emir_bebek:

İyiyim canım, gaz sancısı ile birleşince bu ağrılar çekilmez oluyo

Akdaş canım yumurta takibinden sonra yeterli düzeye gelince pregnyl kalçadan vurulmuştum ve 36 sonrs aşılama yapılmıştı canım. Dileklerin için saol. Dua et bize olurmu:asigim:

X